:-( Wygląda na to że masz Adblocka. Utrzymujemy się z reklam żeby móc dostarczyć Ci wiadomości z Twojego regionu za które nie musisz płacić, czy mógłbyś rozważyć jego wyłączenie?
  15°C rozproszone chmury

2,5 promila, brak uprawnień i wypadek na boguszyckim wiadukcie

Kierowca osobówki uderzył w autobus PKS a następnie w bariery energochłonne

Tuż przed godz. 19:00 w Boguszycach doszło do zderzenia Audi A3 z autobusem Polbusu. Wypadek miał miejsce na wiadukcie biegnącym nad trasą S8.

35 - letni kierowca Audi doznał poważnych obrażeń. Jak dowiedział się portal nOlesnica.pl, stracił on przytomność po tym, jak z rozbitego auta ewakuowali go strażacy. To właśnie oni udzielali mu pierwszej pomocy do czasu przyjazdu karetki.

Z pierwszych ustaleń wynika, że kierowca czerwonego Audi poruszał się ze zbyt dużą prędkością. Na łuku wiaduktu wyniosło go i uderzył on w bok atobusu a następnie otarł się o bariery energochłonne po czym uderzył w nie po drugiej stronie jezdni. Uderzenie było tak silne, że w aucie wyrwane zostało przednie koło.

Żaden z pasażerów autobusu linii 504 nie ucierpiał w tym zdarzeniu. Na czas działań służb, droga w tym miejscu jest zablokowana.

Kierowca Audi został przebadany przez policjantów na obecność alkoholu we krwi, juz po przewiezieniu do szpitala. Okazało się, że mężczyzna jest nietrzeźwy. Miał 2,5 promila alkoholu we krwi.

Aktualizacja:

Kierowca odmówił dalszej pomocy oraz pozostania w szpitalu i opuścił go.

Miejsce zdarzenia mapa Oleśnica


2,5 promila, brak uprawnień i wypadek na boguszyckim wiadukcie komentarze opinie

  • Gość - niezalogowany 2018-01-02 22:36:22

    Co to Ferrari sie rozwalilo ze taka czerwień :P

Dodajesz jako: Zaloguj się