:-( Wygląda na to że masz Adblocka. Utrzymujemy się z reklam żeby móc dostarczyć Ci wiadomości z Twojego regionu za które nie musisz płacić, czy mógłbyś rozważyć jego wyłączenie?
  26°C bezchmurnie

3 promile nie przeszkodziły im usiąść za kierownicą

Na sygnale, promile przeszkodziły usiąść kierownicą - zdjęcie, fotografia

Policjanci powiatu oleśnickiego w miniony poniedziałek zatrzymali dwie osoby, które kierowały pojazdami pod wpływem alkoholu

Za swoje czyny kierujący odpowiedzą przed sądem.

W poniedziałek 9 kwietnia o godz. 2:00 w miejscowości Twardogóra policjanci zatrzymali do kontroli pojazd marki audi. Pojazd prowadziła 34-letnia kobieta, mieszkanka powiatu oleśnickiego. W trakcie kontroli okazało się , że kierująca w wydychanym powietrzu ma aż 2,9 promila alkoholu. Sprawcy zatrzymano uprawnienia do kierowania pojazdami.

Również w poniedziałek 9 kwietnia o godzinie 23:30 w miejscowości Bierutów, policjanci z lokalnego komisariatu zatrzymali do kontroli pojazd marki Volkswagen. Podczas przeprowadzanych czynności 20-letniego mężczyznę poddano kontroli stanu trzeźwości z wynikiem 3,2 promila alkoholu w wydychanym powietrzu. Mężczyźnie zatrzymano prawo jazdy.

Według kodeksu karnego za popełnione przestępstwo kierujący podlega grzywnie, karze ograniczenia wolności albo pozbawienia wolności do lat 2. O losie obojga zatrzymanych zadecyduje sąd.


KPP w Oleśnicy

Miejsce zdarzenia mapa Oleśnica


3 promile nie przeszkodziły im usiąść za kierownicą komentarze opinie

Dodajesz jako: Zaloguj się