:-( Wygląda na to że masz Adblocka. Utrzymujemy się z reklam żeby móc dostarczyć Ci wiadomości z Twojego regionu za które nie musisz płacić, czy mógłbyś rozważyć jego wyłączenie?
  23°C bezchmurnie

8 kg narkotyków i 3 miesięczny areszt dla 32 - latka

Na sygnale, narkotyków miesięczny areszt latka - zdjęcie, fotografia

8 kg narkotyków zabezpieczyli oleśniccy policjanci. Zatrzymany spędzi najbliższe trzy miesiące w areszcie

Oleśniccy kryminalni zatrzymali 32-letniego mężczyzną, u którego zabezpieczyli ponad 8 kilogramów narkotyków. Była to marihuana i amfetamina. Mężczyzna spędzi najbliższe trzy miesiące w areszcie tymczasowym.

Oleśniccy kryminalni z zespołu do walki z przestępczością narkotykową działając w oparciu o materiały operacyjne ustalili i zatrzymali mężczyznę, który posiadał znaczną ilość środków odurzających. Z ustaleń policjantów wynika, że zabezpieczone narkotyki miły ostatecznie trafić na oleśnicki rynek. Policjanci w czasie wykonywania czynności procesowych ujawnili 8 worków z ok 1 kilogramem suszu roślinnego oraz woreczek strunowy z zawartością białego proszku. Wszystkie znalezione substancje zostały poddane policyjnej analizie, ab potwierdzić, że są to substancje odurzające. Wyniki analizy potwierdziły, że jest to marihuana i amfetamina.

Policjanci w dalszym ciągu będą prowadzili czynności w tej sprawię, aby ustalić skąd pochodziły narkotyki oraz do kogo miały trafić.

Mężczyzna usłyszał już zarzuty posiadania znacznej ilości narkotyków za co grozi nawet do 10 lat więzienia. Na wniosek policjant poparty przez oleśnicką prokuraturę, sąd podjął decyzję o zastosowaniu środa zapobiegawczego w postaci trzymiesięcznego aresztu.

8 kg narkotyków i 3 miesięczny areszt dla 32 - latka komentarze opinie

Dodajesz jako: Zaloguj się