:-( Wygląda na to że masz Adblocka. Utrzymujemy się z reklam żeby móc dostarczyć Ci wiadomości z Twojego regionu za które nie musisz płacić, czy mógłbyś rozważyć jego wyłączenie?
  20°C bezchmurnie

Aga Zaryan wystąpi na Oleśnickim Festiwalu Jazzowym

Kiedy: 2018-02-17 , godzina: 20:00 | Gdzie: Sala widowiskowa BiFK, ul. Kochanowskiego

Koncerty, Zaryan wystąpi Oleśnickim Festiwalu Jazzowym - zdjęcie, fotografia

Na zakończenie Oleśnickiego Festiwalu Jazzowego wystąpi Aga Zaryan w towarzystwie European Jazz Trio

Artystka zadebiutowała w 2002 r. płytą „My Lullaby". Do tej pory nagrała albumy, w których śpiewa zarówno po polsku, jak i w innych językach.

Twórczość Agi Zaryan to kwintesencja tego, co najlepsze w historii jazzu, a zarazem kontynuacja tradycji legendarnych dokonań Shirley Horn, Carmen McRea i Joni Mitchell. Światowe uznanie artystka zawdzięcza wyjątkowemu stylowi, smakowi i podejściu do śpiewania z charakterystyczną lekkością frazowania i ciepłym matowym tonem głosu. 

Aga Zaryan jest laureatką najważniejszych nagród i wyróżnień w świecie muzycznym, w tym prestiżowej nagrody Fryderyka (albumy „Umiera piękno" - 2007, „Księga olśnień" - 2011) oraz wielokrotnie przyznawanego jej tytułu Wokalistki Roku w rankingu magazynu „Jazz Forum". Swoją ostatnią płytę „Remembering Nina & Abbey" poświęciła jazzowym wokalistkom Ninie Simone i Abbey Lincoln.

Płyty Zaryan sprzedają się w rekordowych nakładach, udowadniając, że ambicja i wysublimowany styl pozwalają dotrzeć do szerokiego grona publiczności. Artystka podbijała serca publiczności na całym świecie, koncertując w wielu krajach.


Bilety w cenie 60 zł można kupić w kasie BiFK, rezerwacja on-line http://bifk.info/rezerwacja-olesnicki-festiwal-jazzowy-aga-zaryan/


BiFK

Aga Zaryan wystąpi na Oleśnickim Festiwalu Jazzowym komentarze opinie

Dodajesz jako: Zaloguj się