:-( Wygląda na to że masz Adblocka. Utrzymujemy się z reklam żeby móc dostarczyć Ci wiadomości z Twojego regionu za które nie musisz płacić, czy mógłbyś rozważyć jego wyłączenie?
  18°C bezchmurnie

Auto w rowie - czy prowadził je policjant?

Na drodze pomiędzy Ligotą Wielką a Ligotą Małą, tuz obok skrzyżowania z drogą na Krzeczyn, kierowca Renaulta wjechał do rowu.

Zdarzenie zgłosił inny kierowca, który przejeżdżał obok tego zdarzenia. Twierdził on, że kierowca Renaulta może być nietrzeźwy. Było to wczoraj około godz. 18:00.

Na miejsce udał się patrol oleśnickiej drogówki. Na miejscu zastał on także inny pojazd oraz kilka osób. Wśród nich był był policjant z Oławy, który był pijany. Auto w rowie miał oławskie tablice rejestracyjne. Mimo to mężczyzna twierdził, iż to nie on kierował samochodem.

Kiedy patrol przebadał go alkomatem okazało się, że ma on prawie 2 promile. policjant w tym momencie nie był na służbie.

Pozostali mężczyźni też nie przyznawali się do prowadzenia pojazdu.

Na chwilę obecną nie ustalono, kto prowadził Renaulta i w jaki sposób znalazł się on w rowie. Wykaże to dochodzenie, które prowadzone jest w tej sprawie. 

Miejsce zdarzenia mapa Oleśnica


Auto w rowie - czy prowadził je policjant? komentarze opinie

Dodajesz jako: Zaloguj się