:-( Wygląda na to że masz Adblocka. Utrzymujemy się z reklam żeby móc dostarczyć Ci wiadomości z Twojego regionu za które nie musisz płacić, czy mógłbyś rozważyć jego wyłączenie?
  26°C bezchmurnie

Battlefield 4 dostępny za darmo!

Ale tylko przez tydzień - w okresie testowym

 

Firma Electronic Arts w ramach programu Okres Testowy udostępnia swoje gry całkowicie za darmo, by każdy zainteresowany mógł przetestować tytuł przed podjęciem decyzji o kupnie. Do puli obecnych tytułów oferowanych za darmo (Titanfall i Kingdoms of Amalur: Reckoning) dołączyła najnowsza część serii Battlefield. Wszyscy zainteresowani mogą korzystać ze wszystkich funkcji gry przez 7 dni od momentu pierwszego uruchomienia. Pozostałe dwie gry dostępne w ramach Okresu Testowego umożliwiają rozgrywkę przez 48 godzin od momentu pierwszego uruchomienia.

 

Okres Testowy to ciekawa inicjatywa, która pozwala na przetestowanie pełnej wersji gry przed jej zakupem. W przypadku Battlefielda 4 możliwe jest przejście kampanii dla jednego gracza, jak również stoczenie szeregu potyczek w trybie sieciowym. To właśnie te ostatnie mają nas przekonać do nabycia gry.

 

Aby skorzystać z promocji, wystarczy posiadać konto na platformie Origin, a następnie przejść na tę stronę i pobrać wybrany tytuł.

 

 

Battlefield 4 dostępny za darmo! komentarze opinie

Dodajesz jako: Zaloguj się