:-( Wygląda na to że masz Adblocka. Utrzymujemy się z reklam żeby móc dostarczyć Ci wiadomości z Twojego regionu za które nie musisz płacić, czy mógłbyś rozważyć jego wyłączenie?
  20°C bezchmurnie

Czołowe zderzenie aut na DK25 i kolizja z trzecim - trzy osoby poszkodowane - FOTO i VIDEO

Zablokowana droga i trzy osoby z obrażeniami w szpitalu

Około godz. 13:30 na trasie DK25 pomiędzy Ligotą Dziesławską a Oską Piłą doszło do zdarzenia z udziałem trzech samochodów osobowych.

Młoda kobieta poruszająca się Dacią w trakcie wyprzedzania innego pojazdu wpadła w poślizg a następnie uderzyła w Audi A4, które nadjeżdżało z przeciwka. W Audi podróżował mężczyzna z kobietą. Najprawdopodobniej rykoszetem Dacia uderzyła jeszcze w Mazdę 323, w której też znajdowały się 2 osoby.

Świadkowie tego zdarzenia mówili naszemu fotoreporterowi, że Dacią " majtało na jezdni". Kobieta poruszała się ze znaczną prędkością. Sami mieliśmy możliwość przekonać się, że droga w tym miejscu jest dość śliska.

Sprawczyni tego wypadku oraz małżeństwo z Audi zostało przetransportowane dwoma karetkami do oleśnickiego szpitala.

Droga jest zablokowana, policjanci kierują pojazdy na objazd.

Policjanci drogówki postanowili zatrzymać sprawczyni prawo jazdy.

Na szczególną uwagę zasługuje postępowanie niektórych kierowców, stojących w korku, a którzy próbowali w różny sposób ominąć oczekujące na przejazd samochody. I tak np. kierowca ciężarówki ze zdjęcia poniżej, wjechał na przeciwległy pas całkowicie go blokując ponieważ nie miał możliwości kontynuowania jazdy. 

Po chwili nadjechała na sygnałach, jedna z karetek z tego wypadku i nie miała jak przejechać z poszkodowanym do szpitala. Jak dowiedzieliśmy się, wyczyn tego kierowcy tego kierowcy wycenią teraz policjanci.

Miejsce zdarzenia mapa Oleśnica


Czołowe zderzenie aut na DK25 i kolizja z trzecim - trzy osoby poszkodowane - FOTO i VIDEO komentarze opinie

Dodajesz jako: Zaloguj się