Czołowe zderzenie w Bierutowie - interweniuje LPR - VIDEO


nOlesnica.pl
24/05/2019

Na sygnale #wypadek #policja Oleśnica BierutówDo poważnego wypadku doszło dziś w Bierutowie obok cmentarza

Doszło tam do czołowego zdarzenia ciężarówki ze Skodą Octavią. W wypadku poważnych urazów doznał 48 - letni mężczyzna kierujący Skodą oraz jego pasażerka. Na miejscu, jako pierwsi pojawili się bierutowscy strażacy.

Po chwili dojechały zastępy z Oleśnicy. Strażacy przy pomocy hydraulicznych nożyc wycieli słupek w osobówce i uwolnili kierowcę a następnie jego pasażerkę.

Mężczyzna doznał złamania lewej nogi oraz pęknięcia miednicy. Kobieta ma obrażenia brzucha. Do Kierowcy zdecydowano się wezwać śmigłowiec Lotniczego Pogotowia Ratunkowego, który wylądował tuz obok bierutowskiego cmentarza.

Kierowca Skody nagle zjechał na przeciwległy pas i bez hamowania uderzył w ciężarówkę. Kierowca ciężarówki próbował jeszcze uciekać w bok ale nic to nie dało - mówi nam świadek zdarzenia.

Kierowcy obu pojazdów byli trzeźwi. Możliwe, ze kierowca zasłabł lub zapadł w śpiączkę cukrzycową. Droga w tym miejscu była zablokowana.

To już drugi poważny wypadek w Bierutowie w ciągu kilku dni. Zaledwie 3 dni wcześniej w centrum miasta miał miejsce śmiertelny wypadek, w którym zginął jeden z pasażerów.

 
Czołowe zderzenie w Bierutowie - interweniuje LPR - VIDEO - komentarze opinie
Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za komentarze Internautów.

Czytaj więcej


Ostanio w Na sygnale


TOP 5

Ogłoszenia

wróć

pełna wersja portalu