:-( Wygląda na to że masz Adblocka. Utrzymujemy się z reklam żeby móc dostarczyć Ci wiadomości z Twojego regionu za które nie musisz płacić, czy mógłbyś rozważyć jego wyłączenie?
  18°C bezchmurnie

Debata Społeczna policjantów z seniorami w Twardogórze

Wydarzenia, Debata Społeczna policjantów seniorami Twardogórze - zdjęcie, fotografia

W budynku Centrum Usług Wspólnych w Twardogórze policjanci spotkali się z seniorami w ramach debaty społecznej -głównym tematem było bezpieczeństwo seniorów

W budynku Centrum Usług Wspólnych w Twardogórze odbyła się debata społeczna z udziałem policjantów z miejscowego komisariatu. Spotkanie dotyczyło bezpieczeństwa seniorów.

Funkcjonariusze przedstawili najczęściej występujące zagrożenia z którymi mogą spotkać się seniorzy. Mundurowi mówili jak nie dać się oszukać metodą na tzw. „wnuczka” czy „policjanta”. Jak postępować w sytuacjach kiedy potencjalny oszust przyjdzie pod drzwi naszego mieszkania. Zachęcano by osoby obawiające się o to, że mogą zostać oszukane dzwoniły na numery alarmowe 997 czy 112.

W trakcie spotkania prowadzący przybliżyli uczestnikom działanie interaktywnych narzędzi takich jak: Krajowa Mapa Zagrożeń Bezpieczeństwa i aplikacji „Moja komenda”. Pokazano seniorom w jaki sposób można przekazywać informacje o zagrożeniach oraz jak najłatwiej skontaktować się z właściwym dzielnicowym bez konieczności wychodzenia z domu.

Na debacie obecny był Zastępca Burmistrza Miasta i Gminy Twardogóra oraz Dyrektor Oddziału Banku Zachodniego w Twardogórze.


KPP w Oleśnicy

Debata Społeczna policjantów z seniorami w Twardogórze komentarze opinie

Dodajesz jako: Zaloguj się