:-( Wygląda na to że masz Adblocka. Utrzymujemy się z reklam żeby móc dostarczyć Ci wiadomości z Twojego regionu za które nie musisz płacić, czy mógłbyś rozważyć jego wyłączenie?
  10°C bezchmurnie

Gminny turniej piłki siatkowej kobiet

Siatkówka, Gminny turniej piłki siatkowej kobiet - zdjęcie, fotografia

W sobotnie popołudnie w gminnej hali sportowej w Oleśnicy odbył się finałowy turniej piłki siatkowej kobiet

Do rywalizacji o „Puchar Wójta” gminy Oleśnica przystąpiły reprezentantki naszej  gminy tj.: Nieciszów ,Cieśle oraz Sokołowice. Drużyny swoje mecze rozgrywały systemem „każdy z każdym”, podczas czterech turniejów. Finałowy turniej był bardzo zacięty i emocjonujący, a wszystkie mecze stały na bardzo wyrównanym poziomie. 

W rezultacie pierwsze miejsce zdobyły Panie reprezentujące Nieciszów w składzie: Małgorzata Mróz, Iwona Andreasik, Marta Kowalska, Monika Knysak, Klaudia Kozera oraz Urszula Dibelka. Drugie miejsce na podium wywalczyła drużyna z Cieśli, a miejsce trzecie drużyna z Sokołowic. Nad prawidłowym przebiegiem rozgrywek czuwali sędziowie p.Aleksander Chrzanowski oraz p.Jan Barański.

1. Nieciszów
2. Cieśle
3. Sokołowice

Dla najlepszych drużyn puchary i nagrody wręczali wójt gminy Oleśnica p.Marcin Kasina, dyrektor Gminnego Ośrodka Kultury Oleśnica Dorota Bartczak, przewodniczący rady gminy Tadeusz Kunaj oraz przewodniczący komisji Kultury, Rekreacji, Sportu, Ładu i Bezpieczeństwa Publicznego Tadeusz Andreasik.

GOK Oleśnica

Miejsce zdarzenia mapa Oleśnica


Gminny turniej piłki siatkowej kobiet komentarze opinie

Dodajesz jako: Zaloguj się