:-( Wygląda na to że masz Adblocka. Utrzymujemy się z reklam żeby móc dostarczyć Ci wiadomości z Twojego regionu za które nie musisz płacić, czy mógłbyś rozważyć jego wyłączenie?
  26°C bezchmurnie

Gry komputerowe i planszowe na weekend we Wrocławiu

Zagrajmy razem w ten weekend w Hali Stulecia

 

Ponadczasowe gry planszowe, a tuż obok najnowsze gry komputerowe pod okiem ekspertów z Techlandu!

 

To już w ten weekend, inauguracja pierwszych targów Hall of Games 2014. Wydarzenie skierowane jest dla wszystkich miłośników świata gier. To niezwykła grupowa e-rozrywka, tylko że w rzeczywistości. W dniach 14- 16 listopada Wrocław stanie się też europejską stolicą gier planszowych! Do przetestowania będzie ponad 400 rodzajów różnych gier planszowych.

 

 

Już w piątek wielkie wydarzenie dla wszystkich fanów sławnej gry Eurobusiness, bowiem tego dnia swoją premierę będzie miał kolejny następca tej ponadczasowej gry- Monopoly: Gdańsk. To polska edycja, w której nabywać będzie można nieruchomości z nad bałtyckiej metropolii. Hala Stulecia będzie pierwszym miejscem, w którym będzie można w pierwszej kolejności przetestować grywalność nowej edycji.

 

Dla starszych uczestników imprezy także przygotowano specjalne atrakcje z dziedziny gier planszowych, będą mieli do wyboru szeroką gamę gier strategicznych i ekonomicznych. Przed nami pojawią się takie pozycje jak Prêt-à-porter oraz Factory Manager. Dla całkowitych amatorów gier planszowych przygotowane są proste, mniej skomplikowane pozycje np. Carcassonne, Wsiąść do Pociągu czy Talisman: Magia i Miecz. Dla najmłodszych także nie zabraknie miejsc do zabawy, w której szaleństwo odkryją w zabawie z Pędzącymi Żółwiami, czy w grze W ogrodzie, która przeznaczona jest dla dzieci już od trzeciego roku życia.

 

Hall of Games w Hali Stulecia, to idealne miejsce dla fanów gier RPG. Klub „Twierdza Wrocław” oraz organizatorzy przygotowali rozwiązania w mniej znanych systemach takich jak Malifaux, czy bardziej popularnym Warhammerze. W planach jest organizacja mini turnieju dla początkujących oraz kurs malowania figurek.

 

Podczas targów Hall of Games 2014, każdy z uczestników będzie miał możliwość wypożyczenia gry na czas imprezy za pośrednictwem specjalnej karty do wypożyczalni. Do dyspozycji na terenie będzie wielu wolontariuszy, którzy będą w gotowości do wytłumaczenia danej gry lub wprowadzenia na trop do świetnej zabawy!

 


Organizatorzy Hall of Games poinformowali, że do przedsprzedaży trafiły już wejściówki na targi.
Karnety można kupić pod tym adresem: https://www.ebilet.pl/bilety.php?id=88793Czas: 14-16.11.2014 r. 
Miejsce: Hala Stulecia, Wrocław
Wstęp: bilety w cenie od 8 PLN, dla dzieci poniżej 6 roku życia wstęp bezpłatny
            

 

Gry komputerowe i planszowe na weekend we Wrocławiu komentarze opinie

Dodajesz jako: Zaloguj się