:-( Wygląda na to że masz Adblocka. Utrzymujemy się z reklam żeby móc dostarczyć Ci wiadomości z Twojego regionu za które nie musisz płacić, czy mógłbyś rozważyć jego wyłączenie?
  26°C bezchmurnie

II Bieg Wokół Remizy w Twardogórze

Kiedy: 2018-05-03 , godzina: 13:00 | Gdzie: Twardogóra, ul. Ogrodowa

Bieganie, Wokół Remizy Twardogórze - zdjęcie, fotografia

Ochotnicza Straż Pożarna w Twardogórze zaprasza na II Bieg Wokół Remizy, który odbędzie się 3 maja w Twardogórze

W ramach imprezy odbędzie się Bieg Główny oraz biegi dla dzieci ( biegi małych strażaków).

Bieg Główny to dystans 10 km  drogą asfaltową, który wystartuje o godzinie 13.00 na dźwięk syren strażackich. W biegu obowiązuje opłata startowa, która wynosi 40 zł do dnia 13.04.2017 potem wzrasta do 50 zł.

Każdy uczestnik otrzyma w pakiecie startowym pamiątkowy numer ( imienny numer dla zapisanych i opłaconych do dnia 13 kwietnia ) , koszulkę techniczną oraz inne gadżety. Po przekroczeniu linii mety zawodnicy otrzymają medal w kształcie wozu strażackiego. Na każdego będzie też czekał ciepły posiłek i napoje.

Najlepsi biegacze otrzymają puchary i dyplomy. Organizatorzy przygotowali nagrody w kategoriach: Open kobiety i mężczyźni oraz wiekowych. Dodatkowo nagrodzeni zostaną najlepsi strażacy z PSP i OSP, również z podziałem na kobiety i mężczyźni.

Po dekoracji odbędzie się losowanie nagród.

Biegi małych  strażaków rozpoczną się o godzinie 10.00  przy remizie OSP. Najmłodsi pobiegną na dystansie 50 i 200 m a starsi na 400 i 600 m.

Start w biegach jest bezpłatny.

Każdy startujący otrzyma na mecie medal „Strażaka Sama” oraz słodki upominek, a dla najlepszych przygotowano puchary i dyplomy. W programie również inne atrakcje.

Nasza impreza biegowa wspiera Paulinę i Kamila Cyganowskich z Twardogóry, którzy chorują na nieuleczalną chorobę genetyczną.

W dniu biegu będzie prowadzona zbiórka pieniędzy na zakup agregatu prądotwórczego. Zapewni on działanie urządzeń podtrzymujących funkcje życiowe chorego rodzeństwa w sytuacji przerwy dostawy prądu.

Więcej o wydarzeniu: https://www.facebook.com/biegwokolremizy

OSP Twardogóra

Miejsce zdarzenia mapa Oleśnica


II Bieg Wokół Remizy w Twardogórze komentarze opinie

Dodajesz jako: Zaloguj się