:-( Wygląda na to że masz Adblocka. Utrzymujemy się z reklam żeby móc dostarczyć Ci wiadomości z Twojego regionu za które nie musisz płacić, czy mógłbyś rozważyć jego wyłączenie?
  20°C bezchmurnie

Już teraz możesz zapisać się na 5 Bieg Szerszenia

Bieganie, teraz możesz zapisać Szerszenia - zdjęcie, fotografia

Klub Biegacza Szerszeń Oleśnica informuję, iż trwają zapisy na Jubileuszowy 5 Bieg Szerszenia, który odbędzie się w Oleśnicy w dniu 23 czerwca 2018 roku

Start odbędzie się tradycyjnie na stadionie miejskim punktualnie o godzinie 21 natomiast meta pozostaje niespodzianką dla zawodników tegorocznej edycji. Z okazji małego jubileuszu zostanie zmieniona trasa specjalnie na tę okoliczność z metą usytuowaną w wyjątkowym miejscu.

Limit zawodników wynosi 300 biegaczy z czego tylko 275 jest poprzez zapisy internetowe. Opłaty startowe wynoszą 50 zł dla pierwszych 100 zgłoszonych uczestników następnie wzrastają do 60 zł, która będzie obowiązywała do 3 czerwca, po upływie tego terminu koszt udziału w imprezie wyniesie 70 zł. Mieszkańcy Oleśnicy mają stlała opłatę na poziomie 50 zł obowiązującą przez cały czas trwania zapisów.

Osoby posiadające darmowy pakiet startowy są zobowiązane do zapisania się na bieg poprzez zapisy elektroniczne oraz poinformowanie drogą mailową Organizatora o darmowym pakiecie.

Każdy kto będzie chciał wesprzeć Panią Prezes naszych biegowych przyjaciół z Kubisia Team Olesnica otrzyma zniżkę w wysokości
10 zł na start w Biegu Szerszenia. W taki przypadku wpisowe będzie trzeba zapłacić tradycyjnym przelewem wraz z informacją o pomocy Pani Agnieszce oraz przesłać na adres mailowy potwierdzenie dokonania przelewu dla Pani Prezes lub przedstawienie takiego potwierdzenia w biurze zawodów podczas odbierania pakietu startowego lub podczas płatności dotpay bezpośrednio z panelu zapisów trzeba będzie zaznaczyć opcję  Zniżka za cel charytatywny.

W 2007 r. u Pani Agnieszki stwierdzono stwardnienie rozsiane. Jej pogarszający się z roku na rok stan zdrowia, objawiający się w trudnościach ruchowych, wymaga specjalistycznego leczenia, bardzo kosztownymi lekami, które dają szansę na spowolnienie postępów choroby. Konieczna jest także ciągła rehabilitacja. Wszystko to jest związane ze znacznymi kosztami i sama nie jest w stanie podołać wszystkim wydatkom. Rok temu zakończył się program farmaceutyczny, który zapewniał Jej jakąkolwiek formę leczenia.

Jeśli zechcielibyście wspomóc Agnieszkę najdrobniejszą choćby kwotą, bardzo prosimy o wsparcie.

Numer rachunku bankowego:
Dolnośląska Fundacja Rozwoju Ochrony Zdrowia Bank Pekao S.A.
I Oddział Wrocław, 54-154 Wrocław, ul. Lotnicza 37
45 1240 1994 1111 0000 2495 6839
z dopiskiem Darowizna na cele ochrony zdrowia "KUBISIA"

Twarzą tegorocznej edycji biegu została znana lekkoatletka specjalizująca się w biegu na 400 metrów, Reprezentantka Polski Justyna Święty-Ersetic do której należą między innymi takie osiągnięcia jak: brązowy medal z Halowych Mistrzostw Europy z Pragi w sztafecie 4x400m, srebrny medal z Halowych Mistrzostw Świata z Portland również w sztafecie 4x400m, brązowa i złota medalistka z Halowych Mistrzostw Europy z Belgradu, srebrna medalista IAAF World Relays w sztafecie 4x400m, brązowa medalistka Mistrzostw Świata z Londynu w sztafecie 4x400 metrów, rekordzistka oraz halowa mistrzyni polski na dystansie 400m, Halowa Rekordzistka Polski na 400 metrów z wynikiem 51,78s. z 15 lutego 2018 roku.

Ambasadorką biegu w dalszym ciągu pozostaje Iwona Bernardelli natomiast Twarzami Biegu pozostają: Danuta Cieślak, Monika Hałasa oraz Martyna Puschhaus do których w tym roku dołączyła wspomniana wyżej Justyna Święty-Ersetic.

W dniu 23 czerwca odbędzie się również Bieg Małego Szerszenia w którym udział dla startujących dzieci będzie bezpłatny.

Zapisywać można się za pośrednictwem portalu data sport:
https://online.datasport.pl/zapisy/portal/zawody.php?zawody=3682

Już teraz możesz zapisać się na 5 Bieg Szerszenia komentarze opinie

Dodajesz jako: Zaloguj się