:-( Wygląda na to że masz Adblocka. Utrzymujemy się z reklam żeby móc dostarczyć Ci wiadomości z Twojego regionu za które nie musisz płacić, czy mógłbyś rozważyć jego wyłączenie?
  22°C lekkie zachmurzenie

Kierował autem pomimo orzeczonego zakazu - trafił do więzienia

Na sygnale, Kierował autem pomimo orzeczonego zakazu trafił więzienia - zdjęcie, fotografia

Trudności techniczne z pojazdem były początkiem prawdziwych kłopotów 41- latka, zatrzymanego wczoraj przez oleśnickich mundurowych

W poniedziałkowe popołudnie funkcjonariusze z Wydziału Prewencji oleśnickiej komendy czuwali nad bezpieczeństwem mieszkańców patrolując miasto. 

Około godz. 17:00 w okolicy jednego ze skrzyżowań uwagę mundurowych zwrócił mężczyzna, który pchał pojazd, którym wcześniej się poruszał, gdyż zabrakło w nim paliwa. 

Początkowo funkcjonariusze próbowali pomóc mężczyźnie poprzez umożliwienie zepchnięcia pojazdu w bezpieczne miejsce, jednak okazało się, że mężczyzna jest znany funkcjonariuszom z racji dokonywanych wcześniej przestępstw. Po dokonaniu sprawdzeń w policyjnych bazach danych okazało się, że kontrolowany mężczyzna jest poszukiwany przez Sąd Rejonowy w Oleśnicy celem odbycia kary w zakładzie karnym. 

Ponadto stróże prawa ustalili, że 41- latek ma orzeczony zakaz prowadzenia pojazdów mechanicznych.

Zatrzymany 41- latek najbliższe miesiące spędzi „za kratkami”. Nie uniknie też odpowiedzialności za łamanie sądowego zakazu.

 
KPP w Oleśnicy

Kierował autem pomimo orzeczonego zakazu - trafił do więzienia komentarze opinie

Dodajesz jako: Zaloguj się