:-( Wygląda na to że masz Adblocka. Utrzymujemy się z reklam żeby móc dostarczyć Ci wiadomości z Twojego regionu za które nie musisz płacić, czy mógłbyś rozważyć jego wyłączenie?
  18°C lekkie zachmurzenie

Kino BiFK na jutro: Gnomy rozrabiają oraz Nowe oblicze Greya

Kiedy: 2018-02-10 , godzina: 16:00 | Gdzie: Sala widowiskowa BiFK, ul. Kochanowskiego

Kino, jutro Gnomy rozrabiają oblicze Greya - zdjęcie, fotografia

Biblioteka i Forum Kultury w Oleśnicy zaprasza do Kina BiFK na projekcje w ramach lutowego repertuaru

Już jutro o godz. 16:00  odbędzie się projekcja animacji dla dzieci „Gnomy rozrabiają”. 

Chloe przeprowadza się wraz z mamą do nowego miasta. Wszystko jest dla niej nowe – dom, miasto, szkoła i znajomi. Stary budynek, w którym razem zamieszkają wydaje się skrywać wiele tajemnic. Jedną z nich jest osobliwa kolekcja krasnali ogrodowych. Pewnego dnia małe figurki ożywają! Okazuje się, że skrzaty są tak naprawdę legendarnymi strażnikami, którzy od wieków bronią świata przed żarłocznymi istotami z innych wymiarów. Dzielna Chloe, wspólnie z nowo poznanym kolegą z sąsiedztwa o imieniu Liam, przyłączają się do akcji. Zwariowane krasnale wraz z dwójką dzieciaków będą musiały poradzić sobie z pozaziemskim zagrożeniem. Bohater tkwi w każdym z nas – trzeba go tylko obudzić.

Kolejny film o godz. 18:00 i 20:00 to melodramat „Nowe oblicze Greya”. 

Jest to trzecia część ekranizacji światowego bestselleru – trylogii autorstwa E.L. James. Szczęśliwi Christian i Ana wiodą dostatnie, pełne miłości życie. Codzienność nie zabiła w nich namiętności. Ale nad ich związek nadciągają czarne chmury. Były szef Any, Jack Hyde, który poprzysiągł zemstę, czeka na czas, w którym będzie mógł jej dokonać.

Bilety normalne 16 zł i ulgowe (dzieci do 12 lat i dorośli od 65 lat) 14 zł są do kupienia wcześniej wyłącznie przez internetowy system sprzedaży kina OKO - www.film.opole.pl oraz w dniu projekcji u pracowników kina.


BiFK
 

Kino BiFK na jutro: Gnomy rozrabiają oraz Nowe oblicze Greya komentarze opinie

Dodajesz jako: Zaloguj się