:-( Wygląda na to że masz Adblocka. Utrzymujemy się z reklam żeby móc dostarczyć Ci wiadomości z Twojego regionu za które nie musisz płacić, czy mógłbyś rozważyć jego wyłączenie?
  18°C bezchmurnie

Koncert Blackberry Brothers + Hipnotyk

Kiedy: 2017-05-13 , godzina: 19:00 | Gdzie: Cafe Sputnik, ul. Wileńska

Koncerty, Koncert Blackberry Brothers Hipnotyk - zdjęcie, fotografia

Zapraszamy na klimatyczny koncert pełen rock and rolla i oldschoolowej gitarowej energii.

Sporą dawkę solidnego rocka i bluesa zapewnią dwie oleśnickie kapele. Wieczór rozpocznie Hipnotyk, a następnie na scenie pojawią się Blackberry Brothers.

Wyjątkowość tego wydarzenia polega na tym, że koncert odbędzie się na pełnym uroku, bardzo dobrze wszystkim znanym "sputnikowym" tarasie. Ponadto szykujemy kilka niespodzianek i miejmy nadzieję, że wszystko się uda. W razie kiepskiej pogody koncert odbędzie się wewnątrz lokalu.

Bilety w cenie 10 zł będą do kupienia przed koncertem. Start godz. 19.00


Zespół Blackberry Brothers powstał wiosną 2015 roku. Od tej pory trwa nieustanna, konsekwentna i pełna muzyki droga.
Ich muzyka, to z jednej strony ukłon w stronę największych mistrzów rocka i bluesa lat 60-tych i 70-tych, z drugiej silne osadzenie twórczości we współczesnej, głównie amerykańskiej muzyce blues-rockowej.

Wszystkim, którzy wieszczą po nie wiadomo już który raz rychłą i nieodwracalną śmierć rock and rolla zespół udowadnia jak bardzo są w błędzie.

Mimo krótkiego stażu, grupie udało pokazać się w różnych częściach kraju. W 2015 r. Blackberry Brothers zostali finalistami takich festiwali jak Muzyczna Jesień w Grodkowie (jeden z najstarszych konkursów muzycznych w Polsce) oraz Rock na plaży w Tychach. Rok 2016 to już koncerty i liczne wyróżnienia. Ponownie Rock na plaży w Tychach, Wszyscy Śpiewamy na Rockowo w Ostrowie Wielkopolskim, najlepszy wokal Bluesroads Festival Kraków dla Mateusza, 3 miejsce na festiwalu Muzyczna Jesień w Grodkowie. Zespół ma za sobą także profesjonalną sesje nagraniową w Vintage Records, gdzie powstało ich pierwsze profesjonalne demo.

HIPNOTYK - miłość do muzyki jest nieposkromiona, dlatego właśnie z uporem maniaka, z ciarkami na plecach TRIO tworzy utwory płynące z serca i wykluwające się w lekko spaczonych Starym Rockiem umysłach.

Dobór osób w zespole jest nieprzypadkowy Zeppelin ( kiedyś Fit to Eat ) , Wiano (Inner Black) długo czekali na Dudka - basistę z krwi i kości, starego druha, który był brakującym elementem układanki. W wyniku splotu wielu wydarzeń na drodze zespołu pojawia się Jaro, przejmując rolę basisty.

Możecie spodziewać się sporego miksu w naszym repertuarze, zagramy ostro i delikatnie ale mamy nadzieję, że pięknie – piszą o sobie.

Miejsce zdarzenia mapa Oleśnica


Koncert Blackberry Brothers + Hipnotyk komentarze opinie

Dodajesz jako: Zaloguj się