:-( Wygląda na to że masz Adblocka. Utrzymujemy się z reklam żeby móc dostarczyć Ci wiadomości z Twojego regionu za które nie musisz płacić, czy mógłbyś rozważyć jego wyłączenie?
  23°C bezchmurnie

Konkurs gitarowy już w sobotę

Kiedy: 2017-04-08 , godzina: 18:30 | Gdzie: Sala konferencyjna BiFK, ul. Reja 10

Koncerty, Konkurs gitarowy sobotę - zdjęcie, fotografia

Finał IV Oleśnickiego Konkursu Gitarowego „Trenuj wytrwale jak Kamil Stoch”

Biblioteka i Forum Kultury w Oleśnicy zaprasza na finał IV Oleśnickiego Konkursu Gitarowego „Trenuj wytrwale jak Kamil Stoch”, który odbędzie się 8 kwietnia o godzinie 18.30 w Sali konferencyjnej BiFK przy ul. Reja 10.

Otrzymaliśmy 59 zgłoszeń uczniów szkół muzycznych z całej Polski. Jury w składzie: Waldemar Gromolak – przewodniczący, Agata Furmanowska i Jarosław Kocoń – członkowie jury, wybiorą 8 kwietnia laureatów z różnych grup wiekowych i głównego zwycięzcę konkursu.

8 kwietnia o godzinie 18.30 w Sali konferencyjnej BiFK przy ul. Reja 10 odbędzie się koncert gitarowy Waldemara Gromolaka i występy laureatów konkursu.

Główną nagrodę Grand Prix – gitarę klasyczną ufundowała firma Interton Classic.

Partnerami konkursu są: Hotel i Restauracja GARDEN, Reklama Oleśnica, Wydawnictwo Muzyczne ABSONIC, Szkoła Podstawowa nr 7 im. Jana Pawła II w Oleśnicy i Powiatowe Centrum Edukacji i Kultury w Oleśnicy.

Wstęp wolny.

BiFK

Miejsce zdarzenia mapa Oleśnica


Konkurs gitarowy już w sobotę komentarze opinie

Dodajesz jako: Zaloguj się