:-( Wygląda na to że masz Adblocka. Utrzymujemy się z reklam żeby móc dostarczyć Ci wiadomości z Twojego regionu za które nie musisz płacić, czy mógłbyś rozważyć jego wyłączenie?
  18°C lekkie zachmurzenie

Konkurs Szerszenia

Bieganie, Konkurs Szerszenia - zdjęcie, fotografia

Klub Biegacza Szerszeń Oleśnica informuje, iż w związku z organizacją jubileuszowej, 5 edycji Biegu Szerszenia- Nocnego Biegu Świętojańskiego, który odbędzie się w Oleśnicy 23 czerwca 2018 roku, ogłoszony zostaje konkurs, w którym do wygrania będą trzy darmowe pakiety startowe na bieg. 

Aby powalczyć o darmową możliwość wzięcia udziału w biegu należy prawidło odpowiedzieć na pytanie: kto został "twarzą" 5. Biegu Szerszenia? Odpowiedzi prosimy wysyłać wyłącznie drogą mailową na adres: [email protected]

Konkurs trwa do końca stycznia natomiast 1 lutego 2018 roku opublikujemy listę osób, które udzieliły prawidłowej odpowiedzi (lista osób zostanie opublikowana na stronie FB klubu oraz na klubowej stronie internetowej.

Spośród osób, które prawidłowo odpowiedziały, zostaną wyłonione trzy osoby w drodze losowania, które otrzymają darmowe pakiety startowe. Losowanie odbędzie się w niedzielę 4 marca 2018 roku na dziedzińcu Zamku Książąt

Oleśnickich po dekoracji najlepszych zawodników Tropem Wilczym - Biegu Pamięci Żołnierzy Wyklętych.

 

Źródło: KB Szerszeń Oleśnica

Konkurs Szerszenia komentarze opinie

Dodajesz jako: Zaloguj się