:-( Wygląda na to że masz Adblocka. Utrzymujemy się z reklam żeby móc dostarczyć Ci wiadomości z Twojego regionu za które nie musisz płacić, czy mógłbyś rozważyć jego wyłączenie?
  26°C bezchmurnie

Lego Batman i Ciemniejsza strona Greya już w lutym

Kiedy: 2017-02-10 , godzina: 16:00 | Gdzie: Sala Widowiskowa BiFK

Film, Batman Ciemniejsza strona Greya lutym - zdjęcie, fotografia

W ramach współpracy z Opolskim Kinem Objazdowym zapraszamy 10 lutego do Sali widowiskowej BiFK na projekcje filmów: „Lego Batman” i „Ciemniejsza strona Greya” wg harmonogramu:

- godz. 16.00: Lego Batman, 2017, animacja Dania USA (http://film.opole.pl//Bilety/Sala/1243)
- godz. 18.00: Ciemniejsza strona Greya, 2017, melodramat USA (http://film.opole.pl//Bilety/Sala/1244)
- godz. 20.30: Ciemniejsza strona Greya, 2017, melodramat USA (http://film.opole.pl//Bilety/Sala/1245)

Bilety w cenie 14 zł (ulgowe), 16 zł (normalne) do kupienia wcześniej przez internetowy system sprzedaży kina OKO i w dniu projekcji u pracowników Opolskiego Kina Objazdowego.

W duchu zabawy, dzięki której film „Lego Przygoda” stał się fenomenem na skalę światową, samozwańczy przywódca grupy, Batman z LEGO staje się gwiazdą własnej przygody na dużym ekranie. W Gotham szykują się wielkie zmiany. Jeśli Batman chce uratować miasto przed zakusami Jokera, musi porzucić swoją samotnię i podjąć współpracę z innymi, a przy okazji być może przyjąć bardziej pozytywną postawę.

 

Druga część ekranizacji światowego bestselleru – trylogii autorstwa E.L. James.
Przy takich emocjach rozstanie musiało nastąpić, przy takiej namiętności mogło być tylko chwilowe. Skomplikowany miłosny związek Christiana i Any przechodzi w kolejną fazę. On proponuje, że zrezygnują z układu dominujący-poddana, ona uczy się życia w luksusie i miłości. On próbuje zrezygnować z manii kontrolowania, ona stara się mu w tym pomóc. Niespodziewanie na drodze ich szczęścia staje poprzednia miłość Christiana…

Lego Batman i Ciemniejsza strona Greya już w lutym komentarze opinie

Dodajesz jako: Zaloguj się