:-( Wygląda na to że masz Adblocka. Utrzymujemy się z reklam żeby móc dostarczyć Ci wiadomości z Twojego regionu za które nie musisz płacić, czy mógłbyś rozważyć jego wyłączenie?
  20°C bezchmurnie

Łowca pedofoli wraz z policjantami zatrzymali jednego z nich w Ligocie Wielkiej - VIDEO

Opis akcji w Ligocie Wielkiej - Dzięki współpracy z wydziałem kryminalnym KPP Oleśnica Mariusz J. pochodzący z Wołowa obecnie mieszkający koło Trzebnicy, instruktor nauki jazdy został zatrzymany

Na początek serdecznie dziękuję dyżurnym KPP Oleśnica, KWP Wrocław, oraz wydziałowi kryminalnemu KPP Oleśnica.
Przypomnę Mariusz J. instruktor nauki jazdy zatrzymany. Przypomnę ten pedofil umawiał się z 13 latką we Wrocławiu, w dniu 02.05.2018 na stacji MC Donalds na ulicy Krakowskiej, oczywiście na seks.

Do spotkania nie doszło, odwołał spotkanie, w dniu 15 maja 2018 przekazałem na posterunku Rakowiec wydruki korespondencji i przesłuchano mnie jako świadka .

Koleżanka Anna nadal utrzymywała kontakt z pedofilem był bardzo wylewny, pisał do dziecka, że z kobietą mu się seks nie układa , był świadom, że pisze z 13 - latką, pedofil napisał do dziecka,że chodzi mu o seks bez „gumki", ale w miejscu bardzo ustronnym.

Pedofil pisał że dziecku weźmie piwko „Żubr„ to będzie łatwiejsza i pedofil był świadom, że dziecko mieszka na wiosce pod Oleśnicą - Ligota Wielka.

Pedofil napisał do dziecka, że w dniu 16 maja 2018 ma badania w „Dolmedzie” i że po badaniach przyjedzie na seks, ale też napomniał dziecku że dzień później tzn. 17 maja, też wpadnie na seks .

Wstępnie pedofila umawiać chcieliśmy koło stawku, koło działek w Oleśnicy. Ale przeanalizowałem sprawę tam policja kryminalna nie miała by się, jak schować.

Dlatego, jak pedofil chciał przyjechać do wioski dziecka, po konsultacji z kryminalnymi z Oleśnicy dziecko napisało do pedofila, że będzie na polnej drodze koło stadionu - na wiosce czekać .

Policjanci schowali się na polnej drodze, ja stałem od ulicy. Jak zobaczyłem srebrną Toyotę Yaris, co miała podwójne lusterka ( tablice nauki jazdy były magnesowe schowane na tylnim siedzeniu), szybko dałem znać kryminalnym i zajechałem autem tył auta pedofila. Policja zablokowała go z przodu.

Powiem tak, ten facet był tak podniecony bzykaniem dziecka, że jak go wyciągnęli z samochodu miał już rozpięty rozporek, jadąc na spotkanie do dziecka pisał,aby dziecko wzięło kocyk.

Pedofil się dziwnie tłumaczył, że ma córkę lat 15, a umówił się z 13 - latką na uprawianie seksu w miejscu ustronnym !!!! Wydruków rozmów jest ponad 300 stron, są trzy rozmowy telefoniczne, jak rozmawia z 13 latką i mówi co będzie robił, masakra.

Internauci mają nadzieję, że prokuratura zastosuje sankcje . 

Bo jak policja w miejscu zatrzymania sprawdziła telefon pedofila, to pisał z wieloma dziećmi  i aby nie było możliwości mataczenia zacierania Śladów mamy nadzieje, że dostanie sankcje, sprawa chyba będzie rozwojowa !!!!

źródło: fot.: Facebook - Krzysztof Dymkowski 

Miejsce zdarzenia mapa Oleśnica


Łowca pedofoli wraz z policjantami zatrzymali jednego z nich w Ligocie Wielkiej - VIDEO komentarze opinie

Dodajesz jako: Zaloguj się