:-( Wygląda na to że masz Adblocka. Utrzymujemy się z reklam żeby móc dostarczyć Ci wiadomości z Twojego regionu za które nie musisz płacić, czy mógłbyś rozważyć jego wyłączenie?
  -3°C rozproszone chmury

Mężczyzna powiesił się przy trasie S8 - AKTUALIZACJA

Przy trasie S8 pomiedzy 44 a 45 kilometrem w kierunku na Warszawę, pracownicy partolu S8 znaleźli mężczyznę, który powiesił się na bramce wjazdowej na drogę serwisową.

Chwilę po godz. 6:00, kiedy było jeszcze ciemno, pracownicy patrolu natkneli się na stojącą na pasie awaryjnym trasy S8 auto marki Alfa Romeo 156. Ponieważ auto stwarzało zagrożenie dla innych kierowców, wezwali patrol policji.

Dopiero w świetle błyskających świateł radiowozu, dokonali makabrycznego odkrycia. Kierowca Alfy powiesił sie na ogrodzeniu odzielającym trasę S8 od drogi technicznej.

Mężczyzna był obnażony do pasa a jego tors zapryskany był krwią. Jak się okazało, samobójca podciał sobie także żyły. Na chwilę obecną nie jest wiadomo, czy jego śmierć nastąpiła wskutek uduszenia czy utraty krwi.

Na miejscu jest prokurator.

Jak udało sie dowiedzieć portalowi nOlesnica.pl, samobójca to 35 - letni mieszkanieć miejscowości Bystre. W aucie zostawił swoje dokumenty. Nie wiadomo, dlaczego targnął się na swoje życie.

To juz drugie tego typu zdarzenie w tym miesiącu, które ma miejsce w okolicach Oleśnicy. Przypomnijmy, że 3 styczna znaleziono mężczyznę, który powiesił sie na leśnej ambonie w Dobroszycach.

Aktualizacja:
z najnowszych informacji wynika, że 35 - letni mieszkaniec miejscowości Bystre jest byłym właścicielem Alfy. Stad mundurowi zasugerowali się, że to właśnie on targnał się na swoje życie. Natomiast znaleziony mężczyzna to około 27 - letni mieszkaniec Nowej Ligoty. 
 

Mężczyzna powiesił się przy trasie S8 - AKTUALIZACJA komentarze opinie

  • Kkk - niezalogowany 2018-01-20 00:03:16

    Anielski orszak niech twą duszę przyjmie. Spoczywaj w pokoju

Dodajesz jako: Zaloguj się

Ostatnie video - filmy na nOlesnica.pl