:-( Wygląda na to że masz Adblocka. Utrzymujemy się z reklam żeby móc dostarczyć Ci wiadomości z Twojego regionu za które nie musisz płacić, czy mógłbyś rozważyć jego wyłączenie?
  18°C lekkie zachmurzenie

Mł.asp. Marcin Chrzanowski - najpopularniejszy dzielnicowy powiatu oleśnickiego

Wydarzenia, Marcin Chrzanowski najpopularniejszy dzielnicowy powiatu oleśnickiego - zdjęcie, fotografia

Zakończyło się już głosowanie na Najpopularniejszego Dzielnicowego w etapie pierwszym

Do finału wojewódzkiego przeszło 26 funkcjonariuszy - zwycięzców w każdym z miast i powiatów. W naszym powiecie oleśnickim Najlepszym Dzielnicowym okazał się być mł. asp. Marcin Chrzanowski z Rewiru Dzielnicowych Komendy Powiatowej Policji w Legnicy, na którego oddano 63 głosy.

I etap plebiscyt na Najpopularniejszego Dzielnicowego Dolnego Śląska trwał od 15 grudnia 2017 r. do 8 stycznia br. Na portalach internetowych dwóch dolnośląskich redakcji (Słowo Polskie Gazeta Wrocławska, TV Echo 24) prezentowani byli dzielnicowi z 26 miast i powiatu dolnego śląska. Można było na nich głosować za pomocą SMS-ów. Z powiatu oleśnickiego Najpopularniejszym Dzielnicowym okazał się być mł. asp. Marcin Chrzanowski obsługujący rejon znajdujący się na terenie gminy Oleśnica. W skład jego rejony wchodzi 17 miejscowości liczących łączni około 6,5 tyś mieszkańców. 

Gratulujemy naszemu koledze zwycięstwa w I etapie konkursu na szczeblu powiatowym. II etap głosowania wojewódzkiego rozpocznie się dzisiaj tj. 9 stycznia o godz. 11. Do II etapu plebiscytu każdy finalista przechodzi ze swoją liczbą głosów. Zachowuje również swój kod do głosowania DDR.226.

KPP w Oleśnicy

Mł.asp. Marcin Chrzanowski - najpopularniejszy dzielnicowy powiatu oleśnickiego komentarze opinie

Dodajesz jako: Zaloguj się