:-( Wygląda na to że masz Adblocka. Utrzymujemy się z reklam żeby móc dostarczyć Ci wiadomości z Twojego regionu za które nie musisz płacić, czy mógłbyś rozważyć jego wyłączenie?
  15°C rozproszone chmury

Nie żyje sprawca sobotniego wypadku

Na sygnale, żyje sprawca sobotniego wypadku - zdjęcie, fotografia

Kierujący mazdą 23-latek popełnił samobójstwo

Sobotnim popołudniem w miejscowości Zawidowice, niedaleko Bierutowa, samochód osobowy z dużą prędkością uderzył w przydrożny dom. Jak się okazało, jego kierowca miał blisko 2,5 promila w wydychanym powietrzu. Informowaliśmy o tym TUTAJ. 

Kilka dni temu dotarły do naszej redakcji niepokojące informacje. Według nich młody kierowca mazdy miał odebrać sobie życie w lesie niedaleko jednej z podoleśnickich wsi. Jak udało nam się ustalić, dwudziestolatek miał odebrać sobie życie przez powieszenie. 

Najprawdopodobniej nie wytrzymał on presji jaką wywarło na nim zdarzenie, które spowodował oraz konsekwencje jakie za to poniósłby. 

Informację o śmierci 23-latka oficjalnie potwiedziła Rzecznik Prasowa oleśnickiej Komendy sierż. stab. Aleksandra Pieprzycka. Mundurowi ze względu na prowadzone śledztwo nie ujawniają szczegółów sprawy. 

 

Nie żyje sprawca sobotniego wypadku komentarze opinie

Dodajesz jako: Zaloguj się