:-( Wygląda na to że masz Adblocka. Utrzymujemy się z reklam żeby móc dostarczyć Ci wiadomości z Twojego regionu za które nie musisz płacić, czy mógłbyś rozważyć jego wyłączenie?
  10°C bezchmurnie

Okolicznościowy Wianek Wielkanocny

Kiedy: 2018-03-18 , godzina: 14:00 | Gdzie: Sala widowiskowa BiFK, ul. Kochanowskiego

Kultura, Okolicznościowy Wianek Wielkanocny - zdjęcie, fotografia

18 marca w godzinach 14:00 - 16:00 w Sali widowiskowej BiFK - w trakcie II Artystycznego Jarmarku Wielkanocnego odbędą się warsztaty „Okolicznościowy Wianek Wielkanocny”, które poprowadzi Pracownia Kreatywna Cuda&Miłostki z Oleśnicy.

Okolicznościowy wianek Wielkanocny to piękna dekoracja domu, która dodatkowo podkreśli uroczysty wiosenny charakter świąt Wielkanocnych. W cenie warsztatu uczestnicy otrzymują wszystkie niezbędne materiały do wykonania wianka: słomiany podkład o średnicy 30 cm, zieleń ciętą różnego rodzaju, bukszpan, gałązki wierzby, elementy dekoracyjne (piórka, gadżety wielkanocne itp.). Prowadzące warsztaty zapewniają też niezbędne narzędzia: sekatory, nożyczki, druty, wstążki.

Warsztat trwa dwie godziny. Koszt warsztatu to 50 zł. Formularz zapisu będzie dostępny na stronie www.bifk.info od 24 lutego. 

Liczba miejsc na obydwa warsztaty ograniczona.


BiFK

Okolicznościowy Wianek Wielkanocny komentarze opinie

Dodajesz jako: Zaloguj się