:-( Wygląda na to że masz Adblocka. Utrzymujemy się z reklam żeby móc dostarczyć Ci wiadomości z Twojego regionu za które nie musisz płacić, czy mógłbyś rozważyć jego wyłączenie?
  20°C bezchmurnie

Piesi na celowniku oleśnickiej drogówki

Na sygnale, Piesi celowniku oleśnickiej drogówki - zdjęcie, fotografia

Piesi to najmniej chronieni uczestnicy ruchu drogowego i niejednokrotnie stają się ofiarami tragicznych wypadków

Dzisiaj policjanci oleśnickiej drogówki prowadzą działania "NURD" ukierunkowanych na poprawę bezpieczeństwa w ruchu drogowym.

Dzisiaj, tj. 7 lutego policjanci na terenie powiatu oleśnickiego przeprowadzą kolejne działania "NURD", które mają na celu dyscyplinowanie we wzajemnych relacjach zarówno kierujących jak i pieszych. Akcja jest ukierunkowana na zapobieganie i zwalczanie zachowań powodujących główne zagrożenie względem pieszych w ruchu drogowym. W ramach działań funkcjonariusze będą zwracać uwagę na zachowanie kierowców w stosunku do pieszych, ale też bacznie będą się przyglądali, czy piesi nie łamią zasad przepisów ruchu drogowego.

Apel do pieszych:

Pamiętajcie, żeby się nie spieszyć i nie wchodzić przed nadjeżdżający pojazd. Należy upewnić się, że samochód się zatrzymał. Życie to najcenniejszy dar jaki posiadamy dlatego - LEPIEJ STRACIĆ MINUTĘ W ŻYCIU, NIŻ ŻYCIE W MINUTĘ


KPP w Oleśnicy

Piesi na celowniku oleśnickiej drogówki komentarze opinie

Dodajesz jako: Zaloguj się