:-( Wygląda na to że masz Adblocka. Utrzymujemy się z reklam żeby móc dostarczyć Ci wiadomości z Twojego regionu za które nie musisz płacić, czy mógłbyś rozważyć jego wyłączenie?
  20°C bezchmurnie

Policja prosi o pomoc w ustaleniu tożsamości mężczyzny z wczorajszego wypadku

Na sygnale, Policja prosi pomoc ustaleniu tożsamości mężczyzny wczorajszego wypadku - zdjęcie, fotografia

Oleśniccy policjanci proszą o pomoc w identyfikacji zwłok mężczyzny, który zginął na skutek wczorajszego zdarzenia komunikacyjnego

19 kwietnia 2018 roku przy ulicy Wileńskiej w Oleśnicy miał miejsce wypadek komunikacyjny z udziałem pojazdu ciężarowego służącego do wywozu nieczystości i pieszego. Wskutek tego zdarzenia zginął mężczyzna, którego tożsamości do chwili obecnej nie ustalono. Dlatego funkcjonariusze Komendy Powiatowej Policji w Oleśnicy proszą o pomoc w zidentyfikowaniu zwłok.

Na miejscu przeprowadzono czynności przy udziale Prokuratora Rejonowego oraz biegłego z zakresu rekonstrukcji wypadków drogowych w celu ustalenia wszystkich okoliczności zdarzenia.

Mężczyzna, który zginął na miejscu zdarzenia ubrany był w sweter czerwono-szary, koszulę szaro-białą, spodnie koloru brązowego, buty ocieplane skórzane do kostek. Jego wiek oszacowany został na 60-70 lat. W czasie zdarzenie prowadził rower koloru niebieskiego z metalowym koszykiem.

Wszystkie osoby, które mogą pomóc w ustaleniu tożsamości denata prosimy o kontakt z Komendą Powiatową Policji w Oleśnicy przy ul. Hallera 3 osobiście lub telefonicznie pod numerem tel. 71 397 6200 lub 997.


sierż.szt. Aleksandra Pieprzycka
Oficer Prasowy KPP w Oleśnicy

Miejsce zdarzenia mapa Oleśnica


Policja prosi o pomoc w ustaleniu tożsamości mężczyzny z wczorajszego wypadku komentarze opinie

  • Gość - niezalogowany 2018-04-20 15:49:49

    Jak mają zidentyfikować gościa jak nie pokazaliscie jego mordy Po ubraniu to co piąty dziadek w Oleśnicy tak ubrany chodzi

  • gość 2018-04-20 17:08:04

    a jak mieli pokazać jak mu śmieciarka twarz zmiażdżyła i dlatego nie wiedzą kto to

Dodajesz jako: Zaloguj się