:-( Wygląda na to że masz Adblocka. Utrzymujemy się z reklam żeby móc dostarczyć Ci wiadomości z Twojego regionu za które nie musisz płacić, czy mógłbyś rozważyć jego wyłączenie?
  10°C bezchmurnie

Policjanci eliminują z ruchu drogowego pojazdy, które są niesprawne technicznie

Na sygnale, Policjanci eliminują ruchu drogowego pojazdy które niesprawne technicznie - zdjęcie, fotografia

Dzisiaj policjanci z oleśnickiej drogówki prowadzą działania pod nazwą „SMOG”

Są to działania kontrolno – prewencyjne na rzecz bezpieczeństwa ruchu drogowego, a ich celem jest zwrócenie uwagi na prawidłowy stan techniczny pojazdów i emisję spalin do atmosfery. Policjanci będą eliminować z ruchu drogowego pojazdy niesprawne technicznie. W działania włączyli się również funkcjonariusze ITD.

Oleśniccy policjanci od wczesnych godzin rannych prowadzą działania na terenie powiatu oleśnickiego pod kryptonimem „SMOG”. Funkcjonariusze Wydziału Ruchu Drogowego Komendy Powiatowej Policji w Oleśnicy eliminują z ruchu pojazdy w przypadku stwierdzenia naruszenia wymagań ochrony środowiska, przede wszystkim w kwestii nadmiernego zadymienia. 

Policja reaguje na wykroczenia drogowe związane ze stanem technicznym pojazdów. Działania te pozwolą na wyeliminowanie z ruchu drogowego aut niesprawnych technicznie, a w szczególności emitujących spaliny o nadmiernej toksyczności.

Policjanci w czasie kontroli przekazują informacje na temat szkodliwości emisji spalin dla środowiska naturalnego. Smog to nie tylko „zasługa” kominów fabryk i słabej jakości paliwa opałowego domów jednorodzinnych ale także niesprawnych technicznie pojazdów i złej jakości ich spalin.

 
KPP w Oleśnicy

Policjanci eliminują z ruchu drogowego pojazdy, które są niesprawne technicznie komentarze opinie

Dodajesz jako: Zaloguj się