:-( Wygląda na to że masz Adblocka. Utrzymujemy się z reklam żeby móc dostarczyć Ci wiadomości z Twojego regionu za które nie musisz płacić, czy mógłbyś rozważyć jego wyłączenie?
  20°C bezchmurnie

Policjanci podczas legitymowania znaleźli narkotyki

Na sygnale, Policjanci podczas legitymowania znaleźli narkotyki - zdjęcie, fotografia

Wczoraj Oleśniccy policjanci zatrzymali 32-letniego Oleśniczanina, który posiadał przy sobie amfetaminę

W poniedziałek nad ranem, ok godz. 04:00 policjanci patrolujący ulice miasta i gminy Oleśnica zauważyli mężczyznę. Zainteresowani obecnością spacerowicza o tak wczesnej porze postanowili sprawdzić jego tożsamość. W czasie legitymowania mężczyzna, 32-latek z Oleśnicy, zachowywał się bardzo nerwowo, co dodatkowo wzbudziło podejrzenia mundurowych.

Jak się okazało w kieszeni jego bluzy policjanci ujawnili woreczek strunowy z zawartością białego proszku przypominającego narkotyk. Dopiero szczegółowa analiza znalezionej substancji dała pewność, że jest to amfetamina. Z ilości jaką zabezpieczyli policjanci można było uzyskać ponad 260 porcji rynkowych tego narkotyku.

Mężczyzna został zatrzymany i doprowadzony do policyjnego aresztu. Usłyszał zarzut posiadania znacznej ilości środka odurzającego w postaci amfetaminy. Za ten czyn grozi mu kara do 10 lat pozbawienia wolności.

 
KPP w Oleśnicy

Policjanci podczas legitymowania znaleźli narkotyki komentarze opinie

Dodajesz jako: Zaloguj się