:-( Wygląda na to że masz Adblocka. Utrzymujemy się z reklam żeby móc dostarczyć Ci wiadomości z Twojego regionu za które nie musisz płacić, czy mógłbyś rozważyć jego wyłączenie?
  19°C pochmurno z przejaśnieniami

Policjanci rozmawiali z harcerzami o bezpieczeństwie

Wydarzenia, Policjanci rozmawiali harcerzami bezpieczeństwie - zdjęcie, fotografia

Twardogórscy policjanci w ramach działań „Bezpieczne Wakacje”, spotkali się z uczestnikami obozu w Drożęcinie

Policjanci rozmawiali z młodymi harcerkami o bezpieczeństwie podczas wakacyjnego wypoczynku, zagrożeniach na drodze oraz tych związanych z zażywaniem substancji psychoaktywnych.

Na terenie leśnym w gminie Twardogóra corocznie gościmy młodych harcerzy. Gry i zabawy to sposób aktywnego wypoczynku w czasie wakacji. Tegoroczni uczestnicy obozu mieli możliwość spotkania z policjantem i rozmowy na temat szeroko rozumianego bezpieczeństwa.

Funkcjonariusz z Twardogóry przypomniał młodym harcerzom podstawowe zasady bezpieczeństwa podczas letniego wypoczynku, a także zasady bezpieczeństwa na drodze.

Policjant szczególną uwagę poświęcił zagrożeniom związanym z zażywaniem substancji psychoaktywnych takich jak narkotyki i dopalacze. Wyjaśnił jakie skutki niesie za sobą zażywanie i posiadanie takich substancji.

W spotkaniu profilaktycznym uczestniczyła również przedstawicielka Powiatowej Stacji Sanitarno-Epidemiologicznej w Oleśnicy informując o zagrożeniach wynikających z ukąszenia rożnych owadów.


KPP w Oleśnicy

Policjanci rozmawiali z harcerzami o bezpieczeństwie komentarze opinie

Dodajesz jako: Zaloguj się