:-( Wygląda na to że masz Adblocka. Utrzymujemy się z reklam żeby móc dostarczyć Ci wiadomości z Twojego regionu za które nie musisz płacić, czy mógłbyś rozważyć jego wyłączenie?
  22°C lekkie zachmurzenie

Policjanci zatrzymali 16 - latka - sprawcę licznych kradzieży

Na sygnale, Policjanci zatrzymali latka sprawcę licznych kradzieży - zdjęcie, fotografia

Sprawdź, może to twój rower odzyskano..?

Oleśniccy funkcjonariusze zatrzymali nieletniego, który dokonał szeregu kradzieży rowerów na terenie miasta Oleśnica. Młodociany w okresie kilku miesięcy dokonał kradzieży jednośladów.

W toku prowadzonych czynności funkcjonariusze Wydziału Kryminalnego Komendy Powiatowej Policji w Oleśnicy ustalili a następnie zatrzymali 16 - nasto letniego sprawcę kradzieży rowerów. 

Młodociany przestępca wykorzystując nieuwagę mieszkańców zabierał je sprzed klatek schodowych. Niektóre z rowerów rozbierał na części. Funkcjonariusze odzyskali trzy rowery z czego dwa trafiły już do właścicieli. O dalszym losie nieletniego zdecyduje sąd rodzinny.


Komenda Powiatowa Policji w Oleśnicy zwraca się z prośbą o kontakt do osób, które utraciły w wyniku kradzieży swój jednoślad i rozpoznają go na zdjęciu.

W wyniku prowadzonych czynności funkcjonariusze oleśnickiej policji zatrzymali sprawce kradzieży rowerów z terenu miasta w Oleśnicy. Policjantom udało się ustalić dwóch właścicieli jednego jeszcze nie ustalono. Osoby, które na zdjęciu rozpoznają swoja własność proszone są o kontakt telefoniczny 601 589 781 lub (71) 397 62 70.

Właściciel powinien posiadać dokument potwierdzający kupno lub podać cechy identyfikacyjne roweru.

 

KPP w Oleśnicy

Policjanci zatrzymali 16 - latka - sprawcę licznych kradzieży komentarze opinie

Dodajesz jako: Zaloguj się