:-( Wygląda na to że masz Adblocka. Utrzymujemy się z reklam żeby móc dostarczyć Ci wiadomości z Twojego regionu za które nie musisz płacić, czy mógłbyś rozważyć jego wyłączenie?
  10°C bezchmurnie

Poważny wypadek na trasie S8

Trzy osoby poszkodowane w tym jedna nieprzytomna

Chwilę przed godz. 8:00 na drodze ekspresowej S8, pomiędzy węzłami Oleśnica Północ (Dąbrowa) a Oleśnica Wschód (Gęsia Górka) na 53kilometrze, doszło do groźnego zdarzenia drogowego. 

Zderzyły się tam dwa samochody osobowe VW Passat oraz Skoda Rapid. W wyniku wypadku trzy osoby zostały poszkodowane. Na miejscu poszkodowanym jako pierwsi pomocy udzielali strażacy.

Jak wynika ze wstępnych ustaleń Mundurowych, kierująca Passatem nie dostosowała prędkości oraz utrzymywała zbyt mały odstęp od poprzedzających ją pojazdów, które z uwagi na powstały zator poruszały się znacznie wolniej. Z impetem uderzyła w tył Skody. 

Męzczyzna poruszajacy się Skodą w skutek uderzenia stracił orientacje i zanim sie zatrzymał pokonał jeszcze ok 200metrów.
Wskutek zderzenia trzy osoby zostały poszkodowane.

Na miejscu pojawiły się dwa zespoły podstawowe Ratownictwa Medycznego. Droga w kierunku Wrocławia była całkowicie zablokowana. Teraz ruch odbywa się jednym pasem.

Miejsce zdarzenia mapa Oleśnica


Poważny wypadek na trasie S8 komentarze opinie

Dodajesz jako: Zaloguj się