:-( Wygląda na to że masz Adblocka. Utrzymujemy się z reklam żeby móc dostarczyć Ci wiadomości z Twojego regionu za które nie musisz płacić, czy mógłbyś rozważyć jego wyłączenie?
  23°C bezchmurnie

Poważny wypadek trzech TIRów na S8. Zakleszczony kierowca i służby w akcji

Popołudniowe zderzenie 3 ciężarówek zablokowało S8

Około godziny 15:30, na wysokości węzła drogowego trasy S8 w Cieślach, doszło do groźnego zdarzenia drogowego. Zderzyły się tam trzy samochody ciężarowe. Dwie osoby zostały poszkodowane. Jedna z nich była zakleszczona. Przyleciał po nią śmigłowiec.

Jak się okazało, do uwolnienia jednego z poszkodowanych konieczne było użycie narzędzi ratownictwa drogowego, a wszystkie jakie są na wyposażeniu oleśnickich Strażaków nie wystarczały do sprawnego uwolnienia zakleszczonego kierowcy. Na pomoc została wezwana specjalistyczna grupa ratownictwa technicznego z Wrocławia. Jednak dzięki uporowi lokalnych Mundurowych po ponad 40 minutach udało się uwolnić mężczyznę.

Po chwili zabrał go śmigłowiec, i przetransportował do wrocławskiego szpitala przy ul. Borowskiej. Mężczyzna miał złamaną nogę oraz zmiażdżoną klatkę piersiową. 

Okoliczności zdarzenia wyjaśnia Policja. Droga jest nadal zablokowana, uszkodzone pojazdy tarasuja przejazd na pasie w kierunku Wrocławia. 

Miejsce zdarzenia mapa Oleśnica


Poważny wypadek trzech TIRów na S8. Zakleszczony kierowca i służby w akcji komentarze opinie

Dodajesz jako: Zaloguj się