:-( Wygląda na to że masz Adblocka. Utrzymujemy się z reklam żeby móc dostarczyć Ci wiadomości z Twojego regionu za które nie musisz płacić, czy mógłbyś rozważyć jego wyłączenie?
  22°C lekkie zachmurzenie

Recital skrzypcowy Stanisława Podemskiego

Kiedy: 2018-06-02 , godzina: 18:00 | Gdzie: Sala widowiskowa BiFK, ul. Kochanowskiego

Koncerty, Recital skrzypcowy Stanisława Podemskiego - zdjęcie, fotografia

Dyrektor Biblioteki i Forum Kultury Anna Zasada oraz dyrektor artystyczna i prowadząca Oleśnickie Spotkania z Muzyką Agnieszka Ostapowicz zapraszają na recital skrzypcowy utalentowanego Oleśniczanina Stanisława Podemskiego.

Artysta ukończył poznańską szkołę talentów, jest laureatem licznych konkursów skrzypcowych. Jako solista, kameralista i członek orkiestr koncertował w większości krajów Europy, Chinach, Japonii oraz Korei Południowej. Jest trzykrotnym stypendystą Marszałka Województwa Dolnośląskiego, dwukrotnym stypendystą Ministra Nauki i Szkolnictwa Wyższego, stypendystą Prezydenta Miasta Poznania, Dolnośląskiego Towarzystwa Muzycznego oraz Centrum Edukacji Artystycznej. 

Od 2015 r. jest liderem II skrzypiec słynnej Sinfonii Varsovii. W wykonaniu Stanisława Podemskiego oraz pianisty Dawida Zarzyckiego usłyszymy utwory W. A. Mozarta, E. Griega, H. Wieniawskiego, G. Bacewicz. Koncert odbędzie się w Sali widowiskowej BiFK 2 czerwca o godz. 18.00. 

BiFK

Recital skrzypcowy Stanisława Podemskiego komentarze opinie

Dodajesz jako: Zaloguj się