:-( Wygląda na to że masz Adblocka. Utrzymujemy się z reklam żeby móc dostarczyć Ci wiadomości z Twojego regionu za które nie musisz płacić, czy mógłbyś rozważyć jego wyłączenie?
  10°C bezchmurnie

Samorządowy Turniej Piłki Siatkowej o Puchar Wójta Gminy Oleśnica

Turniej Piłki Siatkowej o Puchar Wójta Gminy Oleśnica. Do rywalizacji przystąpili włodarze gmin i starostwa, radni, sołtysi, dyrektorzy szkół oraz pracownicy urzędów.

Na starcie stanęły trzy zespoły. W sportowej i zaciętej rywalizacji walczyli zawodnicy z Miasta Oleśnicy, Starostwa Powiatowego w Oleśnicy oraz Gminy Oleśnica.

Mecze rozgrywane były systemem każdy z każdym. W konfrontacji z trzema zespołami bardzo dobrze wypadł zespół z Urzędu Miasta Oleśnicy, który odniósł komplet zwycięstw. Tym samym sięgnął po zwycięstwo w tej imprezie. Jedno zwycięstwo odnotowali zawodnicy ze Starostwa Powiatowego, którzy zajęli drugie miejsce. Na trzeciej pozycji zawody ukończyli gospodarze spotkania z Urzędu Gminy Oleśnica.

Puchary i pamiątkowe dyplomy zwycięskim drużynom wręczył Wójt Gminy Oleśnica Marcin Kasina. Uhonorowani zostali: najstarszy i najmłodszy zawodnik rozgrywek oraz wszystkie panie, które brały czynny udział w rywalizacji. Gospodarze Turnieju zadbali również o to aby każdy uczestnik otrzymał drobny upominek.

Sędzią głównym imprezy był Robert Nowosad, któremu w sprawnym przeprowadzeniu turnieju pomógł Zbigniew Olszewski oraz Tadeusz Siworski.

Turniej cieszył się dużą popularnością nie tylko wśród zawodników, ale także kibiców, którzy gorącym dopingiem zagrzewali do walki zespoły uczestniczące w tej sportowej imprezie.
 

 

Miejsce zdarzenia mapa Oleśnica


Samorządowy Turniej Piłki Siatkowej o Puchar Wójta Gminy Oleśnica komentarze opinie

Dodajesz jako: Zaloguj się