:-( Wygląda na to że masz Adblocka. Utrzymujemy się z reklam żeby móc dostarczyć Ci wiadomości z Twojego regionu za które nie musisz płacić, czy mógłbyś rozważyć jego wyłączenie?
  20°C bezchmurnie

Spektakl „Bramy Nieba i Płomienie Piekła” w BiFK

Kiedy: 2018-02-25 , godzina: 17:00 | Gdzie: Sala widowiskowa BiFK, ul. Kochanowskiego

Teatr, Spektakl „Bramy Nieba Płomienie Piekła” - zdjęcie, fotografia

Biblioteka i Forum Kultury w Oleśnicy zaprasza 25 lutego o godz. 17:00 do Sali widowiskowej BiFK na spektakl „Bramy Nieba i Płomienie Piekła” w wykonaniu Misji ewangelizacyjnej „Bramy Nieba i Płomienie Piekła”

Spektakl „Bramy Nieba i Płomienie Piekła” powstał w roku 1979 w Kanadzie, a scenariusz napisał Rudolf Krulik, Kanadyjczyk polskiego pochodzenia. Od czasu pierwszego przedstawienia, obejrzały go już miliony ludzi na całym świecie i wciąż cieszy się niesłabnącą frekwencją. Każdy widz znajdzie tu coś dla siebie, bowiem spektakl ukazuje sceny z życia ludzi w różnych sytuacjach dnia codziennego. 

Zobaczą Państwo scenę na imprezie, w barze, staruszkę, pracowników na budowie, strzelaninę w szkole, czy matkę z córką na zakupach. Każda ze scenek kończy się nagle, często tragicznie, a ich bohaterowie trafiają „do nieba”, gdzie każdy musi zdać sprawę za swoje życie. Spektakl opowiada o losach współczesnych ludzi, którzy nie mając czasu na refleksję nad własnym życiem, gonią za sukcesem i pieniędzmi, a ważne sprawy odkładają na później. Inni próbują rozwiązać swoje problemy uciekając się do przemocy, narkotyków czy alkoholu. 

Do niezwykłego odbioru spektaklu przyczynia się piękna dekoracja, gra świateł, specjalne efekty dźwiękowe oraz gra aktorów. W 2017 roku spektakl został unowocześniony o specjalne efekty multimedialne nagrane w Republice Południowej Afryki. 

Wstęp wolny.


BiFK

Spektakl „Bramy Nieba i Płomienie Piekła” w BiFK komentarze opinie

Dodajesz jako: Zaloguj się