:-( Wygląda na to że masz Adblocka. Utrzymujemy się z reklam żeby móc dostarczyć Ci wiadomości z Twojego regionu za które nie musisz płacić, czy mógłbyś rozważyć jego wyłączenie?
  20°C bezchmurnie

Spotkanie autorskie z Anną Gibasiewicz

Kiedy: 2018-02-21 , godzina: 11:00 | Gdzie: Biblioteka przy ul. Reja 10

Kultura, Spotkanie autorskie Anną Gibasiewicz - zdjęcie, fotografia

Biblioteka i Forum Kultury w Oleśnicy zaprasza 21 lutego o godz. 11:00 do Biblioteki „Pod Sową” przy ul. Reja 10 na spotkanie autorskie z Anną Gibasiewicz.

Autorka jest absolwentką filologii polskiej na Uniwersytecie Wrocławskim, doktorem nauk humanistycznych w dyscyplinie literaturoznawstwo. Przedmiot jej badań jest  życie i twórczość dziewiętnastowiecznego autora literatury dla dzieci i dorosłych, Teofila Nowosielskiego. Anna Gibasiewicz jest także dyplomowanym nauczycielem języka polskiego. 

Pisarka jest laureatką Międzynarodowego Konkursu pt. Miłość niejedno ma imię (wyróżnienie za opowiadanie pt. Jesienne liście). W roku 2010 roku koordynowała wraz z przyjaciółmi akcję na rzecz dzieci z Indii, z ośrodka Premananda Centre w Ongole (południowo-wschodnie Indie). W latach 2007–2009 prowadziła audycje literackie i teatralne w internetowym radiu Młody Wrocław. W 2015 roku koordynowała zespół wolontariuszy podczas 8. Festiwalu Wysokich Temperatur w Akademii Sztuk Pięknych we Wrocławiu. Lubi jazdę na rowerze, góry, lasy, morza, pola, łąki, małe dróżki i zabytkowe dzielnice miast.

Wstęp wolny.


BiFK

Spotkanie autorskie z Anną Gibasiewicz komentarze opinie

Dodajesz jako: Zaloguj się