:-( Wygląda na to że masz Adblocka. Utrzymujemy się z reklam żeby móc dostarczyć Ci wiadomości z Twojego regionu za które nie musisz płacić, czy mógłbyś rozważyć jego wyłączenie?
  20°C bezchmurnie

Sukcesy pływaków z MKP Atol Oleśnica w Nowej Rudzie

Pływactwo, Sukcesy pływaków Oleśnica Nowej Rudzie - zdjęcie, fotografia

Nasi zawodnicy uczestniczyli w dniach 25-26 maja 2018 roku  w Indywidualnych Mistrzostwach Dolnego Śląska Dzieci 10-11 letnich w Drużynowym Wieloboju Pływackim

W kadrze powołanej na zawody znaleźli się: Karolina Orłowska, Hania Braciszewicz, Jagoda Reda oraz Kornel Pawłowski. Nasza najmłodsza zawodniczka Karolina Orłowska pokazała bardzo dużą determinację oraz że ma możliwości i ochotę pływać coraz szybciej. Rekordy życiowe, chęć doskonalenia pozwalają jej z uśmiechem patrzeć w przyszłość. 

Dla Hani Braciszewicz były to dopiero drugie zawody pływackie, a swoją postawą udowodniła, że ma ogromne możliwości i talent do pływania. Cztery starty i cztery rekordy oraz 25 miejsce w klasyfikacji generalnej są świetnym prognostykiem do regularnej pracy.

Jagoda Reda od niedawna trenuje z grupą sportową i w każdym starcie udowadnia, że jest w niej ogromna determinacja, bo postępy jakie czyni sprawiają wiele radości jej oraz trenerom. Progres jaki notuje pozwala wierzyć, że może w niedalekiej przyszłości stać się czołową zawodniczką klubu.

Kornel Pawłowski podczas zawodów był klasą sam dla siebie. Cztery starty i CZTERY ZŁOTE MEDALE oraz tytuł Najlepszego Zawodnika 10 letniego Mistrzostw. Kornel pokazał, że potrafi skoncentrować się na najważniejszych startach w sezonie. 

Gratulujemy Wszystkim Zawodnikom i dziękujemy rodzicom za zaangażowanie.

 

MKP Atol Oleśnica

Miejsce zdarzenia mapa Oleśnica


Sukcesy pływaków z MKP Atol Oleśnica w Nowej Rudzie komentarze opinie

Dodajesz jako: Zaloguj się