:-( Wygląda na to że masz Adblocka. Utrzymujemy się z reklam żeby móc dostarczyć Ci wiadomości z Twojego regionu za które nie musisz płacić, czy mógłbyś rozważyć jego wyłączenie?
  19°C pochmurno z przejaśnieniami

Tania przesyłka kurierska za granicę?

Biznes, Tania przesyłka kurierska granicę - zdjęcie, fotografia

Rynek przesyłek zagranicznych w Polsce rośnie z roku na rok

Coraz częściej kupujemy w międzynarodowych sklepach internetowych. Otrzymujemy także przesyłki od rodziny bądź znajomych i wysyłamy im takie paczki. Właśnie dlatego warto wiedzieć, jak nadawać przesyłki kurierskie za granicę i przy okazji na tym zaoszczędzić.

Wysyłka kurierem to najlepszy sposób na to, by Twoja paczka dotarła do odbiorcy szybko i bezpiecznie. Przykładowo przeciętna paczka może dotrzeć do Wielkiej Brytanii w zaledwie 3-5 dni (zależnie od miejsca docelowego). Podobnie wygląda to w przypadku wysyłki do innych, największych europejskich państw.

Przesyłki zagraniczne znajdziesz między innymi w ofercie kuriera DPD. Najtańszą możesz nadać już za 39 zł, a szczegółowe ceny paczek, które Cię interesują sprawdzisz na stronie https://furgonetka.pl/kalkulator/. Pamiętaj, że ceny przesyłek są uzależnione od kursu euro, aktualizowanego na stronie codziennie o północy.

Jeżeli chcesz nadać przesyłkę za granicę, zarejestruj się w serwisie Furgonetka a zamówienie kuriera DPD lub innego kuriera zajmie tylko kilka chwil i będzie wyglądało następująco:

• klikniesz „Dodaj przesyłkę”;
• uzupełnisz dane Nadawcy i Odbiorcy oraz określisz szczegóły paczki;
• wybierzesz firmę kurierską i klikniesz „Zapisz do wysłania”
• przejdziesz na kolejną stronę, wybierzesz odpowiednie przesyłki i klikniesz „Zapłać i Zamów”
• opłacisz zamówienie i odbierzesz dokumenty dla kuriera.

Chcesz wysłać paczkę za granicę? Skorzystaj z możliwości oferowanych przez serwis https://furgonetka.pl/.

 

artykuł sponsorowany

Tania przesyłka kurierska za granicę? komentarze opinie

Dodajesz jako: Zaloguj się