:-( Wygląda na to że masz Adblocka. Utrzymujemy się z reklam żeby móc dostarczyć Ci wiadomości z Twojego regionu za które nie musisz płacić, czy mógłbyś rozważyć jego wyłączenie?
  20°C bezchmurnie

Turniej piłki nożnej o Puchar Komendanta Policji

W miniony piątek w godzinach przedpołudniowych boisko w Goszczu gościło zespoły piłkarskie, biorące udział w II Turnieju Piłki Nożnej o Puchar Komendanta Powiatowego Policji w Oleśnicy

Reprezentanci Komendy Powiatowej Policji w Oleśnicy, Komendy Powiatowej Policji w Oławie, Komendy Powiatowej Policji w Ostrzeszowie, Komendy Powiatowej Policji w Kępnie, Komendy Powiatowej Państwowej Straży Pożarnej w Oleśnicy, Zakładu Karnego w Oleśnicy oraz oleśnickiego Starostwa, przez kilka godzin rozegrali mecze, które doprowadziły do wyłonienia zwycięzców zaciętej rywalizacji.

Zwycięzcą Turnieju została drużyna z Komendy Powiatowej Policji w Oławie. Drugie miejsce zdobyli zawodnicy z Zakładu Karnego w Oleśnicy. Trzecie miejsce zajęli piłkarze reprezentujący Komendę Powiatową Policji w Ostrzeszowie. Na czwartym miejscu uplasowali się strażacy z Powiatowej Komendy Państwowej Straży Pożarnej w Oleśnicy. Piąte miejsce zajęli przedstawiciele Komendy Powiatowej Policji w Kępnie. Puchar za szóste miejsce w klasyfikacji zdobyła drużyna Komendy Powiatowej Policji w Oleśnicy. Siódme miejsce zdobyli zawodnicy z oleśnickiego Starostwa.

Podczas zawodów wyłoniono również najlepszego bramkarza, oraz króla strzelców.

Całe piłkarskie rozgrywki odbyły się w przyjaznej atmosferze oraz zgodnie z zasadą fair play.

Honorowy Patronat na Turniejem objął Komendant Wojewódzki Policji we Wrocławiu.

Puchary, dyplomy oraz statuetki dla zwycięzców i uczestników spotkania wręczyli mł.insp. Robert Froń Komendant Powiatowy Policji w Oleśnicy, insp. Piotr Leciejewski I Zastępca Komendanta Wojewódzkiego Policji we Wrocławiu, insp. Andrzej Łuczyszyn Zastępca Komendanta Wojewódzkiego Policji we Wrocławiu, Pan Wojciech Kociński Starosta Oleśnicki, Państwo Iwona i Bogdan Szewczykowie – gospodarze obiektu, Pani Monika Gierszoń Prezes Klubu Sportowego Wiwa Goszcz. Osoby te byli współorganizatorami przedsięwzięcia.

Wszyscy uczestnicy spotkania zgodnie zadeklarowali udział w przyszłorocznej, trzeciej edycji Turnieju.


KPP Oleśnica

Miejsce zdarzenia mapa Oleśnica


Turniej piłki nożnej o Puchar Komendanta Policji komentarze opinie

Dodajesz jako: Zaloguj się