:-( Wygląda na to że masz Adblocka. Utrzymujemy się z reklam żeby móc dostarczyć Ci wiadomości z Twojego regionu za które nie musisz płacić, czy mógłbyś rozważyć jego wyłączenie?
  26°C bezchmurnie

Uwaga! policja poszukuje zaginionego mężczyzny AKTUALIZACJA

Na sygnale, Uwaga! policja poszukuje zaginionego mężczyzny AKTUALIZACJA - zdjęcie, fotografia

Aktualizacja - Mężczyznę odnaleziono całego i zdrowego

Oficer Prasowy KPP w Oleśnicy sierż.szt. Aleksandra Pieprzycka poinformowała nas, że mężczyznę odnaleziono na jednej z technicznych obok trasy S8. Poszukiwany jest cały i zdrowy. W dniu jutrzejszym policja opublikuje komunikat w tej sprawie. 


Policjanci z Komendy Powiatowej Policji w Oleśnicy prowadzą sprawę poszukiwawczą za zaginionym Danielem Kuszewskim.

Daniel Kuszewski ur. 12.11.1976 roku wyszedł z domu dziś rano i do chwili obecnej nie powrócił, nie ma z nim kontaktu. Apelujemy do wszystkich osób o kontakt, jeśli ktoś widział zaginionego lub ma wiedzę co do miejsca jego przebywania proszony jest o kontakt z policją.

Mężczyzna zaginął dzisiaj tj. 12 kwietnia 2018 roku, kiedy wyszedł z mieszkania w Boguszycach i do chwili obecnej nie powrócił.

W chwili zaginięcia mężczyzna ubrany był w ciemna bluzę z kapturem, kurtkę niebieska z z żółtym paskiem na rękawie, spodnie typu moro brązowe, buty sportowe z elementami pomarańczowego i żółtego, czapka ciemna z daszkiem.

Wzrost 175 cm, waga ok 65 kg, szczupła budowa ciała, łysy, widoczne braki w uzębieniu.

Policjanci proszą o kontakt osobisty lub telefoniczny wszystkie osoby, które mogą znać miejsce pobytu zaginionego.

Można dzwonić na numery: 71 397 6200 do oficera dyżurnego KPP Oleśnica lub nr alarmowy 997.  Można też zgłosić się do każdej jednostki policji w kraju.

Miejsce zdarzenia mapa Oleśnica


Uwaga! policja poszukuje zaginionego mężczyzny AKTUALIZACJA komentarze opinie

Dodajesz jako: Zaloguj się