:-( Wygląda na to że masz Adblocka. Utrzymujemy się z reklam żeby móc dostarczyć Ci wiadomości z Twojego regionu za które nie musisz płacić, czy mógłbyś rozważyć jego wyłączenie?
  26°C bezchmurnie

W poniedziałek policjanci po raz kolejny przeprowadzą działania pod nazwą „Niebezpieczne promile”

Na sygnale, poniedziałek policjanci kolejny przeprowadzą działania nazwą „Niebezpieczne promile” - zdjęcie, fotografia

Akcja ma na celu poprawę bezpieczeństwa w powiecie oleśnickim oraz zmniejszenie liczby wypadków drogowych i ich skutków przez eliminowanie z ruchu drogowego kierujących pojazdami pozostających pod wpływem alkoholu oraz znajdujących się pod wpływem narkotyków

W poniedziałek 26 marca od wczesnych godzin porannych na drogach całego powiatu oleśnickiego drogówka przeprowadzi działania “Niebezpieczne promile”. 

W ramach akcji, których celem jest poprawa bezpieczeństwa w ruchu drogowym, policjanci skontrolują jak najwięcej kierowców i wyeliminują z dalszej jazdy tych, którzy kierują samochodami pod wpływem alkoholu lub środków odurzających.

Przypominamy, że za kierowanie pojazdem w stanie nietrzeźwości lub pod wpływem środka odurzającego grozić może kara pozbawienia wolności nawet do 2 lat, zakaz kierowania pojazdami do lat 15 oraz wysoka grzywna.

 
KPP w Oleśnicy

Miejsce zdarzenia mapa Oleśnica


W poniedziałek policjanci po raz kolejny przeprowadzą działania pod nazwą „Niebezpieczne promile” komentarze opinie

  • gość 2018-03-23 16:46:11

    we wtorek można chlać :)

Dodajesz jako: Zaloguj się