:-( Wygląda na to że masz Adblocka. Utrzymujemy się z reklam żeby móc dostarczyć Ci wiadomości z Twojego regionu za które nie musisz płacić, czy mógłbyś rozważyć jego wyłączenie?
  10°C bezchmurnie

Warsztaty dla dorosłych - Kaligrafia

Kiedy: 2018-03-17 , godzina: 10:00 | Gdzie: Biblioteka Pod Pegazem - Kleeberga 4

Wydarzenia, Warsztaty dorosłych Kaligrafia - zdjęcie, fotografia

Biblioteka i Forum Kultury w Oleśnicy zaprasza kolejne warsztaty rozwojowe dla dorosłych w ramach cyklu „Abecadło Rozwoju”

17 marca w godzinach 10:00 - 14:00 w Bibliotece „Pod Pegazem” odbędą się warsztaty „Kaligrafia – tajniki pisania uncjałą”, które poprowadzą Anna i Grzegorz Barasińscy z firmy Kaligraf.

Warsztaty kaligrafii to świetna okazja do nabycia podstawowych umiejętności w pięknym pisaniu. W trakcie warsztatów uczestnicy poznają uncjałę - pismo z przełomu III-IV wieku, które rozprzestrzeniło się w całej Europie wraz z chrześcijaństwem. Podczas zajęć uczestnicy przyjrzą się narzędziom do kaligrafii i poznają kilka tajników średniowiecznego skryptorium i będą mieli okazję spróbować pisania szeroką stalówką i gęsim piórem.

Warsztat trwa cztery godziny. Jego koszt to 85 zł. Formularz zapisu będzie dostępny na stronie www.bifk.info od 24 lutego.

BiFK

Warsztaty dla dorosłych - Kaligrafia komentarze opinie

Dodajesz jako: Zaloguj się