:-( Wygląda na to że masz Adblocka. Utrzymujemy się z reklam żeby móc dostarczyć Ci wiadomości z Twojego regionu za które nie musisz płacić, czy mógłbyś rozważyć jego wyłączenie?
  22°C lekkie zachmurzenie

Wernisaż wystawy malarstwa Zbigniewa Podurgiela

Wystawy, Wernisaż wystawy malarstwa Zbigniewa Podurgiela - zdjęcie, fotografia

Wystawa Zbigniewa Podurgiela ,,Znaki Przedborskie” w Galerii BiFK

Burmistrz Miasta Oleśnicy Michał Kołaciński oraz Dyrektor Biblioteki i Forum Kultury w Oleśnicy Anna Zasada zapraszają na wernisaż wystawy malarstwa Zbigniewa Podurgiela „Znaki Przedborskie”, który odbędzie się 01.06.2017 o godz. 18.00 w Galerii BiFK.


Zbigniew Podurgiel

Rysownik, malarz, rzeźbiarz (drewno i kamień), fotografik (fotografia dokumentacyjna i kreacyjna). Od 1987 członek Stowarzyszenia Polskich Artystów Karykatury. W latach 1982-1992 aktywny udział w międzynarodowej sieci mail-art.

Publikacje rysunków w kilkunastu czasopismach krajowych.

Malarstwo w technikach oleju, akrylu i pastelu w cyklach tematycznych. Realizacje w zakresie rzeźby plenerowej, w tym: place zabaw dla dzieci, witacze, studnie pątnicze; rzeźby sakralnej i pomnikowej. Publikacje fotografii w albumach, przewodnikach i kalendarzach. Projekty plakatów i ilustracje do kilku tomików wierszy. Wystawy indywidualne i zbiorowe

Wernisaż wystawy malarstwa Zbigniewa Podurgiela komentarze opinie

Dodajesz jako: Zaloguj się