:-( Wygląda na to że masz Adblocka. Utrzymujemy się z reklam żeby móc dostarczyć Ci wiadomości z Twojego regionu za które nie musisz płacić, czy mógłbyś rozważyć jego wyłączenie?
  18°C bezchmurnie

Wernisaż wystawy malarstwa Bartosza Rycharda

Kiedy: 2018-04-14 , godzina: 17:00 | Gdzie: Galeria BiFK - Kochanowskiego 4

Wystawy, Wernisaż wystawy malarstwa Bartosza Rycharda - zdjęcie, fotografia

Biblioteka i Forum Kultury w Oleśnicy zaprasza na wernisaż wystawy malarstwa pt. ,,Abstrakcyjnie” autorstwa Bartosza Rycharda, który odbędzie się 14 kwietnia o godz. 17:00 w galerii BiFK przy ul. Kochanowskiego 4.

Bartosz Rychard – mieszkaniec ustronnego Nieciszowa, zawodowo związany z budownictwem i architekturą. Początkowe hobby jakim było modelarstwo papierowe z czasem przekształciło się w malarstwo, które jest dla autora intymną przestrzenią, oddechem od codzienności. Najchętniej tworzy akrylowe obrazy abstrakcyjne, które otwierają szerokie spektrum interpretacji – są wyrazem chwilowych emocji, a jednocześnie inspiracją do refleksji. Zainteresowanie, jakie wzbudza swoimi pracami,  jest motorem do dalszego działania i rozwoju.

Nieustannie eksperymentuje z technikami malarskimi odkrywając dla siebie nowe formy wyrazu.

Największym wsparciem i motywacją dla artysty amatora jest jego żona, która spowodowała, że płótna Rycharda ujrzały światło dzienne.

Wernisaż wystawy malarstwa Bartosza Rycharda komentarze opinie

Dodajesz jako: Zaloguj się