:-( Wygląda na to że masz Adblocka. Utrzymujemy się z reklam żeby móc dostarczyć Ci wiadomości z Twojego regionu za które nie musisz płacić, czy mógłbyś rozważyć jego wyłączenie?
  19°C pochmurno z przejaśnieniami

Wokalista GENESIS będzie koncertował w Oleśnicy

Kiedy: 2018-09-15 , godzina: 18:00 | Gdzie: Sala widowiskowa BiFK

Koncerty, Wokalista GENESIS będzie koncertował Oleśnicy - zdjęcie, fotografia

Biblioteka i Forum Kultury w Oleśnicy zaprasza na koncert Reya Wilsona – Genesis Classic, który odbędzie się w podczas tegorocznych Dni Europy 15 września o godz. 18:00 w Sali widowiskowej BiFK

Ray Wilson – były wokalista GENESIS zaprezentuje podczas koncertu zarówno największe przeboje tej legendarnej grupy jak i autorski materiał.

Rok 2018 nie tylko zwiastuje 50 lat od powstania jednego z najlepszych zespołów rockowych na świecie, grupy Genesis, ale także pięćdziesiąte urodziny jednego z najlepszych brytyjskich wokalistów, jakim bez wątpienia jest Ray Wilson. 

Ostatnie lata były dla Raya Wilsona bardzo owocne, na rynku pojawiły się aż trzy nowe albumy artysty- akustyczny “Song for a friend”, “Makes me think of home” o brzmieniu bardziej elektrycznym a także album LIVE “Time and Distance”. Podczas koncertu nie zabraknie solowej twórczości szkota ale przede wszystkim wielkich przebojów jak np. “Another day in paradise”, “No son if mine”, “Land of confusion”, “In the air tonight” “Follow you follow me” czy “Congo” .

Ray Wilson został wyróżniony przez „Classic Rock Magazin“ jako jeden z najwybitniejszych wokalistów z Wielkiej Brytanii, kompozytor, autor tekstów, ceniony zwłaszcza za sceniczną charyzmę i zawsze wysoką formę koncertową. swoją klasę potwierdził współpracą z zespołem Genesis, kiedy to w 1996 roku zastąpił w roli wokalisty Phila Collinsa. 

Wcześniej, w 1994 roku, debiutujący zespół Stiltskin z Rayem w składzie stworzył niezapomniany utwór Inside, który podbił listy przebojów, w tym był numerem 1 w UK. Szkocki wokalista współpracował także z takimi artystami jak Armin Van Buuren, RPWL czy Scorpions.

Bilety w cenie 100 zł. Rezerwacja online od 2 lipca (godz. 9:00) na stronie www.bifk.info.

Sprzedaż w kasie Sali widowiskowej od 4 lipca od godz. 14:00 do 16:00, w pozostałe dni wg harmonogramu pracy kasy.

Wokalista GENESIS będzie koncertował w Oleśnicy komentarze opinie

Dodajesz jako: Zaloguj się