:-( Wygląda na to że masz Adblocka. Utrzymujemy się z reklam żeby móc dostarczyć Ci wiadomości z Twojego regionu za które nie musisz płacić, czy mógłbyś rozważyć jego wyłączenie?
  18°C bezchmurnie

Wspólna akcja Policji oraz ITD

Mundurowi kontrolowali pojazdy w związku z akcją pk. SMOG

Policjanci oleśnickiego Wydziału Ruchu Drogowego wraz z funkcjonariuszami Inspekcji Transportu Drogowego w ostatnim czasie prowadzili kontrole pojazdów poruszających się po drogach naszego powiatu. Akcja ukierunkowana jest w weryfikację emisji spalin oraz stanu technicznego przemieszczających się samochodów. 

Działania mundurowych odbywają się w ramach akcji pod kryptonimem "SMOG", której celem jest wyeliminowanie z ruchu drogowego pojazdów nadmiernie zanieczyszczających powietrze a także zagrażających bezpieczeństwu swoim stanem technicznym.

Podczas prowadzonych kontroli oleśniccy policjanci zwracają szczególną uwagę na pojazdy, co do których istnieje podejrzenie nadmiernej emisji spalin do atmosfery. W sytuacji stwierdzenia przez funkcjonariuszy nieprawidłowości kierujący będą kierowani na dodatkowe badania techniczne- informuje oleśnicka Komenda Policji.

 

źródło;fot- KPP Oleśnica

Wspólna akcja Policji oraz ITD komentarze opinie

Dodajesz jako: Zaloguj się