:-( Wygląda na to że masz Adblocka. Utrzymujemy się z reklam żeby móc dostarczyć Ci wiadomości z Twojego regionu za które nie musisz płacić, czy mógłbyś rozważyć jego wyłączenie?
  18°C bezchmurnie

Wypadek nietrzeźwego motocyklisty- AKTUALIZACJA

Mężczyzna nie posiada prawa jazdy

Aktualizacja:

Portal nOlesnica.pl dowiedział się, że mężczyzna dodatkowo dokonał tzw. krótkotrwałego użycia pojazdu, czylipo prostu zabrał go bez wiedzy właściciela motocykla. Póki co, przebywa on w szpitalu przy ul. Kamieńskiego we Wrocławiu. Ma złamany obojczyk i odnióśł obrażenia kręgosłupa. Policjanci bedą prowadzić czynności, w sprawie bezprawnego użycia pojazdu.


Do wypadku z udziałem nietrzeźwego motocyklisty doszło pomiędzy Miodarami a Sosnówką. Dodatkowo wyszło na jaw, że nie ma on prawa jazdy. Policja ustala dokładne okoliczności zdarzenia.

Dziś chwilę przed godz. 15:00 na drodze pomiędzy Miodarami a Sosnówką mężczyzna poruszający się motocyklem Suzuki, na łuku drogi wypadł z niej i wjechał do rowu. Pokonał w nim około 100 metrów.

Motocyklista doznał poważnych obrażeń. Karetka zabrała go do oleśnickiego szpitala.

Policjanci z drogówki rutynowo przeprowadzili badanie trzeźwości. Kiedy motocyklista dmuchnął w alkomat, okazało się że ma 1,1 promila alkoholu w wydychanym powietrzu. Na dodatek okazało się, że nie posiada on uprawnień do prowadzenia motocykla.

W miejscu zdarzenia nie ma utrudnień w ruchu.

Miejsce zdarzenia mapa Oleśnica


Wypadek nietrzeźwego motocyklisty- AKTUALIZACJA komentarze opinie

  • gość 2017-07-02 16:56:47

    no to zaszalał koleżka.. :)

Dodajesz jako: Zaloguj się