:-( Wygląda na to że masz Adblocka. Utrzymujemy się z reklam żeby móc dostarczyć Ci wiadomości z Twojego regionu za które nie musisz płacić, czy mógłbyś rozważyć jego wyłączenie?
  15°C rozproszone chmury

Zgarnij wejściówkę na na Filharmonię Dowcipu - [wejściówka została już przekazana]

Koncerty, Zgarnij wejściówkę Filharmonię Dowcipu [wejściówka została przekazana] - zdjęcie, fotografia

Kto pierwszy ten lepszy -podwójna wejściówka dla naszych czytelników

Już w najblizszą niedzielę we wrocławskim Narodowym Forum Muzyki odbędzie się widowisko muzyczne w wykonaniu Waldemara Malickiego oraz Filharmonii Dowcipu. Jest to orkiestra, która łączy żarty z różnymi gatunkami muzyki, a przede wszystkim z muzyką klasyczną. 

Dla naszych czytelników mamy podwójną wejściówkę na tą imprezę. Aby ją otrzymać wystarczy do nas wysłać maila na adres [email protected] nolesnica.pl w pisujac w temacie Filharmonia Dowcipu a w treści swoje imię i numer telefonu.

Wejściówkę zgarnia osoba, która pierwsza wyśle do nas maila.


Waldemar Malicki i Filharmonia Dowcipu  - Klasyka z fortepianem PLUS

Wydaje Ci się, że muzyka klasyczna nie jest dla Ciebie? Nic bardziej mylnego! Poznaj najseksowniejszą w historii orkiestrę prowadzoną przez lewitującego  dyrygenta i pełnego charyzmy pianistę.  Wypełniony masą pozytywnej energii koncert zachwyca oszałamiającą muzyką i zaskakuje rozbrajającymi żartami „tu i teraz”, które składają się na kilkadziesiąt wybornych skeczy muzycznych.  

Dojrzalsze i mistrzowsko dopracowane show obfituje w nowe patenty artystyczne na opowiadanie klasyki, Polski i świata znanymi melodiami. Gwarantujemy, że będzie jeszcze gęściej muzycznie, ostrzej politycznie i odważniej obyczajowo. Jednak przy zdecydowanie szybszym tempie narracji i mnóstwie oczyszczającego śmiechu znajdzie się też chwila na refleksję i odrobinę łez wzruszenia.

Zabierzcie swoje drugie połówki oraz dzieci i wspólnie przeżyjcie spotkanie z najbardziej temperamentnym widowiskiem muzycznym w Polsce. Zobaczcie na żywo, jak błyskotliwy wirtuoz i showman Waldemar Malicki wraz z wybitnymi instrumentalistami i  solistami zawadiacko wywracają klasykę do góry nogami. 

Podczas niezapomnianego koncertu największe hity muzyki poważnej pod batutą Bernarda Chmielarza i w nowoczesnej aranżacji  zostaną pozbawione klasycznej patyny i zaskoczą swoim brzmieniem niczym przeboje napisane współcześnie.  To muzyczna kreacja, w  której orkiestra symfoniczna w kilka minut potrafi się zmienić w energetyczny big band, a eteryczne skrzypaczki w gorące tancerki. 

Scenariusz i reżyseria Jacek Kęcik

Występują:
Fortepian Waldemar Malicki 
Dyrygent Bernard Chmielarz
Sopran Anita Rywalska 
Tenor Marcin Pomykała
oraz muzycy i Andrzej Piątek (aktor)

Czas trwania: 90-120 min

Miejsce zdarzenia mapa Oleśnica


Zgarnij wejściówkę na na Filharmonię Dowcipu - [wejściówka została już przekazana] komentarze opinie

Dodajesz jako: Zaloguj się