:-( Wygląda na to że masz Adblocka. Utrzymujemy się z reklam żeby móc dostarczyć Ci wiadomości z Twojego regionu za które nie musisz płacić, czy mógłbyś rozważyć jego wyłączenie?
  18°C bezchmurnie

Pijany kierowca bez uprawnień wjechał w dom w Zawidowicach - VIDEO

Dziś o godz. 18:15 w Zawidowicach 23 - letni kierowca Mazdy 6 nie zapanował nad pojazdem i wjechał w ścianę domu, stojącego na łuku drogi - potem uciekał

Sadząc po śladach hamowania, które wynoszą około 35m, auto musiało poruszać sie z prędkościa 100 - 120 km/h. Wskutek nadmiernej prędkości na łuku drogi, auto wypadło z drogi a następnie z wielką siłą staranowało ogrodzenie a następnie uderzyło w ścianę budynku, praktycznie do niego wjeżdżając.

Uderzenie było na tyle silne, że samochód prawie przebił się do pokoju, w którego ścianę uderzył. Z drugiej strony wysypały sie cegły, odpadł parapet a wersalka, która stała pod oknem została przesunięta o dobre 1,5 metra.

Szczęście, że w pokoju nie było nikogo, ponieważ zapewne doznał by on obrażeń ciała.

Funkcjonariusze drogówki, którzy przybyli na miejsce zdarzenia stwierdzili, że kierowca Mazdy jest nietrzeźwy. Został on przewieziony do bierutowskiego komisariatu, gdzie badanie wykazało, iż w jego krwi jest prawie 2,5 promila alkoholu.

Dodatkowo okazało się, ze nie posiada on uprawnień do prowadzenia pojazdu.

Teraz jego przypadkiem zajmie się sąd.

Miejsce zdarzenia mapa Oleśnica


Pijany kierowca bez uprawnień wjechał w dom w Zawidowicach - VIDEO komentarze opinie

Dodajesz jako: Zaloguj się