:-( Wygląda na to że masz Adblocka. Utrzymujemy się z reklam żeby móc dostarczyć Ci wiadomości z Twojego regionu za które nie musisz płacić, czy mógłbyś rozważyć jego wyłączenie?
  15°C rozproszone chmury

Poważny wypadek w Sądrożycach

W wypadku brały udział trzy samochody a pięć osób jest poszkodowanych

Dziś około godz. 13:30 w Sądrożycach doszło do poważnego wypadku z udziałem 3 samochodów. Łącznie 5 osób zostało poszkodowanych.

Jak udało nam się ustalić, kierowca czarnej Skody Octawii wyprzedzał kolumnę aut jadących w kierunku Twardogóry. W tym czasie z naprzeciwka nadjechał Opel oraz Kia. Kobieta prowadząca Opla widząc, że Skoda jedzie na czołowe zderzenie zdołała zjechać na pobocze. Jej auto zostało zaledwie draśnięte. 

Mniej szczęścia miała druga kobieta jadąca Kią za Oplem. Jej auto zderzyło się ze Skodą. 3 osoby doznały drobniejszych urazów natomiast 2 z poważniejszymi, zostały przetransportowane karetką do szpitala.

Na miejscu pracowali strażacy z Twardogóry oraz Oleśnicy. Funkcjonariusze policji ustalają dokładne okoliczności tego zdarzenia.

Miejsce zdarzenia mapa Oleśnica


Poważny wypadek w Sądrożycach komentarze opinie

  • Brava - niezalogowany 2017-12-10 15:52:50

    Człowiek może sobie spokojnie wracać do domu i przez jakiegoś imbecyla może zginąć w trasie. To jest straszne. Czy ten kierowca nie miał wyobraźni? Kolumnę aut wyprzedzać na terenie ZABUDOWANYM!!! No szanujmy się. Jeszcze na zdjęciach widzę ze tam ograniczenie do 40 bylo. Szkoda słów. Naprawdę. Dramat :(

Dodajesz jako: Zaloguj się